Ana SayfaÜnlülerSeren Serengil'e Şok İddia!!..Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu...

İlgili Postlar

Seren Serengil’e Şok İddia!!..Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu…

Ünlü Şarkıcı Seren Serengil ve erkek arkadaşı hakkında, yapılan iddia, magazin gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre, Ünlü şarkıcı evindeki Özbekistan uyruklu yardımcılarını koronavirüs olduğu için darp ettikleri ve sonrasında da ormana bıraktıkları öne sürülerek haklarında suç duyurusunda bulunuldu. Tüm Detaylar Haberimizde..

Seren Serengil’in Boşanma Arifesindeki Eşi Yaşar İpek’in Aşkını Paylaşımları Ele Verdi!

Seren Serengil’e Şok İddia!!..Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu…

Tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını, ünlü ünsüz herkesde istenmeyen olaylara da maalese sebep olabilkiyor. Ünlü şarkıcı Seren Serengil ve erkek arkadaşının, “koronavirüs korkuları sebebiyle evlerindeki Özbek asıllı yardımcılarını darp ettikleri ve ormana bıraktıkları, kendi sosyal medya sayfalarından da başka birinin başına gelmiş gibi yansıtılarak paylaşımlarda bulunduklarına ilişkin iddialar savcılığa taşındı.

Seren Serengil kimdir?

Seren Serengil için şok iddia: Yardımcısını koronavirüs nedeniyle ...

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına, Özbekistan asıllı Gulnoza Mamatova’nın avukatı Ali Çezik tarafından sunulan suç duyurusu dilekçesinde, Gulnoza Mamatova’nın şarkıcı Seren Serengil’in evinde ve yanında ortalama 2 aydır çalıştığı ve Türkiye’de oturma iznine sahip olduğu ifade edildi.

Seren Serengil Canlı Yayında Sözlü Saldırıya Uğradı!..

Seren Serengil; ‘Siz Yabancılar Yüzünden Korona Oluyoruz..”

Yardımcı Gulnoza Mamatova’nın, Ünlü şarkıcı’nın evinde 2 haftadır çalıştığı, Seren Serengil’in onun için çalışma izni almaması üzerine işi bıraktığı ve Ünlü şarkıcının başka bir yabancı uyruklu çalışandan memnun olmadığından dolayı Gulnoza Mamatova’yı tekrar işe geri aldığı düzenlenen dilekçede ayrıca, “darp” ve “ormana bırakma” suçlarına ilişkin şu iddialar aktarıldı.

“28 Mart günü saat 09.00 sularında şüphelilerin evde olduğu saatte müvekkil Gulnoza Mamatova, ‘çok yorgun olduğunu, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu, haftalık izin için dışarıya çıkacağını’ söylemiş. şarkıcı Seren Serengil ise, ‘Siz yabancılar yüzünden korona oluyoruz, hasta mısın bize bulaştırdın kaçıyorsun?’ demiş olup, Yardımcı, ‘hasta olmadığını, böyle bir ithamın kırıcı olduğunu’ söylemiş ve ‘işten ayrılıyorum o zaman’ demiştir. Sonrasında Seren Serengil, ‘Siz hepimizi korona edeceksiniz’ ifadeleriyle yardımcısına saldırmış, hatta saçından tutarak yere yatırmış ve tekmelemeye başladığı iddia edilmiştir. Müvekkilimin çığlıklarını duyan, aynı evde yaşayan erkek arkadaşı Mustafa Tohma da odaya gelmiştir. Mamatova, burada uğradığı darp nedeniyle yüzünden yaralanmış, bir avuç dolusu saçı yolunmuştur. Yine o anda eve ilaçlama şirketinden gelen kişiler de odaya koşmuşlar ve olaya şahit olmuşlardır.”

“Bizi Korona Etmeden Seni Dağa Bırakayım”

Savcılıktaki dilekçede, darp edilen Gulnoza Mamatova’nın bahçeye koşarak telefonundan saat 09.52’de 155’i aradığı, peşinden bahçeye koşan Mustafa Tohma’nın polisin arandığını görünce telefonu zorla elinden aldığı ve o anda telefon açık olduğundan 1 dakika 32 saniye kayıt oluştuğu öne sürülerek, şu iddialar dile getirildi:“Mustafa Tohma bu arada müvekkili zorla eve sokmuş, ‘derhal eşyalarını toplamasını’ istemiştir. Müvekkil eşyaları toplarken odaya gelen Serengil, yine müvekkile defalarca vurmuş, müvekkilin eşyalarını parçalamış, küfür ve hakaret etmiş, ‘Bizi korona etmeden seni dağa bırakayım, seni deport ettireceğim, bu ülkede beni herkes tanıyor, benim söz geçirmeyeceğim polis, hakim, savcı yok. Birazdan yapacaklarımı göreceksin’ diyerek, eşyaların toplanmasına da izin vermeden Mustafa Tohma ile birlikte müvekkili 34 SY 2211 plakalı aracına bindirerek yola çıkmışlardır. Bu duruma ilaçlamaya gelen kişiler şahit olmuşlardır. Müvekkil burada omuzundan yaralanmıştır. Şüpheliler müvekkili Beykoz Ormanı’na götürmüşler, arabadan çıkarmışlar, şüpheli Tohma’nın zorla aldığı telefonunu da arabadan fırlatmışlardır. Müvekkil arabadan atıldığı yerden bir saat yürüyerek yerleşim yerine yakın duraklara gelmiş ve oradan otobüsle, yaşadığı şok nedeniyle hiçbir şey yapamadan evine gelmiştir.”

Seren Serengil ne kadar hapis yatacak? Seren Serengil'e Gülben ...

Seren Serengil’in Avukatının da Tehdit Ettiği İddiası!..

Gulnoza Mamatova’nın evine geldiğinde bayıldığı ve gece kendine gelip Mustafa Tohma’ya, “şikayetçi olacağına” dair mesaj yazdığı aktarılan dilekçede, “Bu mesajdan sonra başka bir numaradan kendisini şüphelilerin avukatı olarak tanıtan ve isminin Esennur Ezgi olduğunu belirten kişiden, mesajlar almaya başlamıştır. Bu kişi mesajlarında, ‘çalıştığı kişileri şikayet etmesi halinde asıl suçlunun kendisinin olacağı, örgüt suçu işlediği, kendisini deport ettireceği, ellerinde kamera kayıtları olduğu ve 250 bin liralık dava açacağı’ ifadelerinde bulunarak tehdit etmiş, müvekkilime şikayet etmemesi için baskı kurmuştur.” ifadesi kullanıldı.Dileçede, olaydan sonra Seren Serengil’in Instagram hesabından; “Arkadaşlar tanıdığım bir ailenin evinde çalışan Özbek yardımcıları koronaymış, çalıştığı aile bireylerine geçirmiş. Evinizde yabancı varsa çıkarın ve işe almayın. İzne gönderdiğiniz zaman bunlar toplu evlerde kalıyorlar. Hepsine birbirlerine geçirmesi mümkün, çok dikkat edin. Sağlık raporu olmayan kimseyi işe almayın.” ifadeleriyle bir paylaşım yaptığı da iddia edildi..

Seren Serengil'in avukatı istifa etti! - Medyanın Elli Tonu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler