Cumartesi, Mayıs 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Seni Çok Bekledim 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Selo Kadir'in Abisi Olduğunu...

Seni Çok Bekledim 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Selo Kadir’in Abisi Olduğunu Öğreniyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Seni Çok Bekledim, 12. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Erol, Cemal’in hırsı yüzünden düşüp ölüyor. Onun ölmesiyle Cemal, perişan oluyor. Mihre, Erol’un öz oğlu olmadığını öğreniyor. Ayliz, Cemal’in öz babası olduğunu öğreniyor. Selo, Kadir’in abisi olduğunu öğreniyor.

Salı Dizileri 2020

Selo Kadir’in Abisi Olduğunu Öğreniyor!

Seni Çok Bekledim 13. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Cemal, Erol’un bir an evvel iyileşip şirket hisselerini Kadir’e devir etmemesi için ona vitaminler veriyor. Sibel, gerçekleri anlatmak için Mihre’nin karşısına çıkıyor. Cemal, köşeye sıkışıp ne yapacağını bilemiyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM 12. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Erol, Cemal’in verdiği vitaminlerle kötü oluyor ve tam Sibel, her şeyi anlatacağı sırada onların önüne düşüp ölüyor. Erol oracıkta ölüyor ve tüm aile yasa boğuluyor. Cemal, perişan oluyor. Selo ile Meryem, Sibel’i Erol’un mezarının başında ağlarken görüyor ve onun oğlu olduğunu anlıyor.

Sibel, bayılınca Selo ile Meryem onu hastaneye götürmek istiyor. O ise, onlara Cemal’in yıllar önce oğlunu kendisinden koparıp götürdüğünü, Mihre’nin depremde kaybettiği oğlunun yerine koyduğunu anlatıyor. Ayliz, Kadir ile Cemal’in tartışmalarını duyup aslında Erol’un kendisinin öz kardeşi olduğunu duyuyor.

Kadir’in, bunu bilip kendisinden sakladığı için hemen evi terk ediyor. Kardeşine kavuşamadan onun ölümünü izlediği için büyük bir çöküntüye uğruyor. Ayliz’i bulan Kadir, ona tüm olanları tek tek anlatıyor. İsmet, Selo’nun kaybolan babasıyla kardeşinin fotoğrafını, Kadir’in odasından alıp kopyasını yaptırıyor. Fotoğrafı Selo’ya veriyor.

Selo’ya gelen fotoğraf asıl fotoğraf çıkıyor. Fotoğraf düşüp kırılınca Selo. fotoğrafın arkasındaki yazıyı okuyor ve Kadir’in abisi olduğunu öğreniyor. Mihre de, yaşayan bir oğlu olduğunu onunda Selo, olduğunu öğreniyor. Selo, İsmet’e inanmıyor.

İsmet, kendisinin de inanmayıp DNA testi yaptırdığını, bunu Cemal’in öğrenip kendilerini tehdit edip fotoğrafı aldığını itiraf ediyor. Kadir, Ayliz’i arkadaşında bulup ona gerçekleri anlatıyor. Midesi bulanan Ayliz, hamile olup olmadığından emin olamıyor. Selo, Kadir’in karşısına gidip onun abisi olduğunu söylüyor. Oda bildiğini söylüyor.

 Seni Çok Bekledim 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadir Selo’nun Kardeşi Olduğunu…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Zeynep'in Hayatı Kabusa Dönüyor

Kefaret 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep’in Hayatı Kabusa Dönüyor!

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Kefaret, 26. yeni bölümüyle 16 mayıs pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selena’nın avukatı mahkemeye daha güçlü bir şekilde çıkar....
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Bitti Mi?

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan Aşkı Bitti Mi?