Magazin Haberleri » Diziler » Sen Çal Kapımı 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Nişan Sözleşmesi Yapıyor!
Eda İle Serkan Nişan Sözleşmesi Yapıyor
Eda İle Serkan Nişan Sözleşmesi Yapıyor

Sen Çal Kapımı 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Eda İle Serkan Nişan Sözleşmesi Yapıyor!

Fox Tv’nin yeni yaz dizilerinden Sen Çal Kapımı 2. bölümüyle 15 temmuz çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Eda’nın gidip Serkan’ı öpmesiyle artık ikilinin sevgili olduğuna herkes inanır. Serkan’ın annesi ise oğlunun bu ilişkisine onay vermez. Eda’nın arkadaşları onun Serkan’dan ne kadar nefret ettiğini bildikleri için onların sevgili olduklarını ilan etmelerine çok şaşırırlar. Sen Çal Kapımı 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Eda ile Serkan nişan sözleşmesi yapıyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Eda İle Serkan Nişan Sözleşmesi Yapıyor!

Sen Çal Kapımı 2. bölüm 2. fragmanında; Serkan, anlaştıkları gibi Eda’ya iki aylık nişan sözleşmesi imzalatıyor. İki ay boyunca ikili nişanlıymış gibi davranacak. Sonunda Eda, bursuna kavuşacak ve sözleşmeye göre Serkan’ın yüzünü bir daha görmeyecek. Eda, sözleşmeyi kabul ediyor. Ama şartı kendisine dokunmamasını istiyor. Tabi kendisi istemediği sürece. İkilinin iki aydır birlikte olduğunu öğrenen Selin, çok şaşırıyor.

İşte Sen Çal Kapımı 2. bölüm 2. fragmanı…

SEN ÇAL KAPIMI 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Bursunun kesildiğini öğrenen Eda, halasıyla çiçekçilik yapmaya başlar. Eda. devamsızlıktan okuldan atıldığını öğrenir. Mezuniyet günü için okula giden Eda, hocasından okula geri alındığını ama burs parasını kendisinin ödemesi gerektiğini öğrenir. Burs parasını ödeyecek günü olmayan Eda, Serkan Bolat’ı düşman olarak görür.

Serkan Bolat, konuşmacı olarak okula gider. O konuşmaya başlayınca Eda, durmadan onun sözünü kesip bursunun kesildiğini söyler. Serkan, şirketi arayarak burs verdikleri öğrencilerden burcu kesilen olup olmadığını sorgular. Ama bursu kesilen öğrenci olmadığını öğrenince Eda’nın ne yapmak istediğini anlayamaz.

Serkan, eski sevgilisi Selin’in nişanlanacağını birde üzerine kendisine davetiye gönderdiğini öğrenir. Davetiyenin içinden kelepçe çıkar ve kelepçeyi koltuğa atar. Eda. Serkan’ın arabasını boydan boya çizer. Arabanın içinde olan Serkan, çıkar ve ikili tartışmaya başlar. Eda, koltukta duran kelepçeyi Serkan’ın ve kendi bileğine bağlar.

İkili kelepçeden kurtulduktan sonra Serkan, muhasebe müdürünün gerçekten Eda’nın bursunun kesildiğini öğrenir. Eda, arkadaşının yerine hostes olarak özel uçakta çalışmaya gider. Uçakta seyahat edenin Serkan Eda’yı karşısında görünce çok şaşırır. Serkan, Selin’in nişanını Gökçe adaya gider. Canlı olarak yayınlanan nişana katılır. Nişanı erken terk edince Selin ve diğer davetliler Serkan’ı tekrar nişana çağırmaya peşinden giderler.

Serkan, Eda’nın yanındayken onlar yanına gelir ve onu herkese yeni sevgilisi olarak tanıtır. Seyfi, yeni bir sevgili bulup Eda’dan ayrılmak istediğini söyler. Eda’da Serkan’la arasında çıkan dedikodudan dolayı onun ayrılmak istediğini zannedip o olayın gerçek olmadığını söyler. Seyfi’de zaten o dedikoduya inanmadığını ‘O kim sen kimsin’ sözlerini duyan Eda, gidip herkesin içinde Serkan’ı dudağından öper.


Sen Çal Kapımı 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Eda’nın Öpmesi Serkan’ın İşine Geliyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

MasterChef 2020'nin İlk Sekiz Yarışmacısı Belli Oldu

MasterChef 2020’nin İlk Sekiz Yarışmacısı Belli Oldu! Yarışmada Ana Kadroya Giren Son İki Yarışmacı Kim?

Tv 8 ekranlarının büyük bir beğeniyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 9 Ağustos 2020’de yayınlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir