Magazin Haberleri » Diziler » Sefirin Kızı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
Sefirin Kızı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman
Sefirin Kızı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman

Sefirin Kızı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Star Tv’nin sevilen dizinin 15. son bölümünde; Nare, Sancar’ı Akın’ı öldürmekten vazgeçirir. Akın’dan sinirini alamayan Gediz, onu bir güzel döver. Sancar’da onun elini kırar. Sonra doktor çağırıp tedavi ettirir. Menekşe’nin hamileliği ortaya çıkınca Sancar, bunu nasıl Nare’ye söyleyeceğini düşünmeye başlar. Necdet’le Loki, Menekşe’yi görmeye eve gelir. Gülsin, onların konuşmasından Loki’nin Menekşe’nin eski sevgilisi olduğunu anlar. Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?


Pazartesi Dizileri 2020

Sefirin Kızı Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

Virüs salgını nedeniyle hemen hemen tüm dizi setleri durduruldu. Sefirin Kızı dizisi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı ama dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizide Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılıoğlu, sosyal medya hesabından “Bu musibet bitince görüşürüz. Kaçtık biz. Hadi eyvallah” paylaşımında bulundu. Bu paylaşımdan da dizinin çekimleri virüs salgınından dolayı tedbir amaçlı durdurulduğu anlaşılıyor.

SEFİRİN KIZI 15. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Gediz ile Sancar, Nare’yi eve gönderdikten sonra Akın’ı öldürmekten beter ederler. Müge ile Nare, Akın’ı merak edip onu görmeye gider. Menekşe’nin hamile olduğu ortaya çıkar ve Halise, onu eve getirir. Hala düşük tehlikesi yaşayan Menekşe’nin, hamile olduğunu öğrenen Sancar, ne yapacağını bilemez. Tam da o gün Nare ile kulübede buluşmak için sözleştikleri gün oraya gidemez. Nare, saatlerce Sancar’ı bekler. Ancak o gelmeyin geri döner.

Elvan’ın konuşmalarından Nare, oturdukları evin kirasının 3 bin değil 3 bin dolar olduğunu öğrenir ve evi boşaltıp başka bir eve yerleşir. Gediz, Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenince, Sancar’a Nare’nin başkasından öğrenmeden durumu onun anlatmasının iyi olacağını söyler. Sancar, Nare’nin yeni taşındığı evi bulup oraya gider. Nare’nin ona karşı yumuşadığını gören Sancar, durumu anlatmakta zorlansa da anlatır.

Menekşe ise, Halise’yi yanına çağırıp, annesinin de yanında kalmasını istediğini söyler. Halise ise boş oda olmadığını söyleyince Gülsin’in odasında kalabileceğini onunda müştemilatta bir oda bulabileceğini söyler. Loki, Menekşe’yi görmek için Necdet’i ikna edip onun yanına gider. Menekşe ve annesi Loki’yi görünce rahatsız olur. Onların konuşmalarını duyan Gülsin, Loki ile Menekşe arasında bir şey olduğunu anlar.

Dışarı çıkan Loki’nin yanına giden Gülsin, ona konakta çalışmak isteyip istemediğini sorar. Bu teklifi duyan Loki’nin gözleri parlar. Menekşe’nin hamileliğini duyan Nare, bir kez daha yıkılır. Sancar’ı elinden tutup kapının önüne götürür ve onun adını bir daha anmamak üzere Nasuh tövbesi eder.


Sefirin Kızı 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Menekşe’nin Planlarını Loki Mi Bozacak?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Survivor 2020'nin İlk Takım Kaptanı Kim Oldu

Survivor 2020’nin İlk Takım Kaptanı Kim Oldu? Mavi Ve Kırmızı Takımlarda Kimler Var?

Survivor 2020, Gönüllüler – Ünlüler mücadelesinde 16 haftayı geride bıraktı, Artık takımlar birleşti ve Survivor’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir