Salı, Haziran 22, 2021
Ana Sayfa Diziler Sefirin Kızı 52. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Sancar Mavi İle Melek'i Kurtarabilecek...

Sefirin Kızı 52. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Sancar Mavi İle Melek’i Kurtarabilecek Mi?

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 52. final bölümüyle 11 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Sancar, hapisten çıktıktan sonra Mavi ile Melek’i görmeye gider. Eve gelip annesine onlara Mavi’nin Melek’i kaçırmadığını söyler. Güven ile Sedat, Sancar’a bir oyun oynayıp onun Mavi’yi nereye sakladığını bulur. Mavi, Sedat’dan kaçarken doğum sancısı tutar. Sefirin Kızı 52. bölüm final fragmanı yayınlandı. Sancar, Mavi ile Melek’i kurtarabilecek mi?

Salı Dizileri 2020

Sancar Mavi İle Melek’i Kurtarabilecek Mi?

Sefirin Kızı 52. bölümüyle ekrana veda edecek. Dinin final bölümü fragmanında; Elvan ile Yahya, tekrar nikah masasına oturuyor. Mavi, bebeğini doğurmak üzereyken Sedat, Melek’i kaçırıyor. Sancar, yetişip Melek’i Sedat’ın elinden alıyor. Sedat, silahını Sancar’ın üzerine doğrultuyor. İki el silah sesi duyuluyor. Sedat, Sancar’ı vuruyor mu?

İşte Sefirin Kızı 52. bölüm final fragmanı….

 

SEFİRİN KIZI 51. BÖLÜM ÖZETİ!

Dudu, Güven’in yanında çalışırken Yahya’ya onların ne dolaplar çevirdiğini anlatır. Güven ile Sedat, aralarındaki köstebeğin Dudu olduğunu anlar. Halise, evdeki dinleme cihazlarını yok ettirir. Sancar, hapisten çıkar çıkmaz Mavi ile kızının yanına gidip hasret giderir.

Daha sonra eve gelip annesine, Mavi’nin Melek’i kaçırmadığını, kendisinin onları korumak için bir yere yerleştirdiğini anlatır. Halise, önce kızsa da durumu anladıktan sonra Sancar’la birlikte Mavi ile Melek’in yanına gitmek ister. Dudu, işinden istifa eder.

Sedat, Dudu’yu yemeğe diye götürüp onu bir yere götürüp kapatır. Onun ağzından laf almaya çalışır. Sancar, Dudu’nun Sedat tarafından kaçırıldığını anlayıp Güven’in yanına gider. Güven, Sedat’la anlaştığı gibi ona Sedat’ın yerini söyler.

Sancar, Dudu’yu Sedat’ın elinden kurtarır. Sedat’ı, bagaja atıp emniyete götürür. Bagaja bilerek giren Sedat, oraya takip cihazı yerleştirir. Göz altına alınan Sedat, hastaneye sevk edilmek ister ve oradan da kaçar.

Sancar, annesini Mavi ile Melek’in yanına götürür. Onları oradan götürmek için yer ayarlamak üzere ayrılır. Yahya, bir an olsun Elvan’ı ve Gediz’i yalnız bırakmaz. Elvan’a, Gediz’in babası onunda tekrar kocası olmak istediğini söyler.

Elvan, evliliğinde kendisinin de hataları olduğunu söyleyip ikili tekrar tanışmış gibi yapıp birlikte olmaya başlar. Zehra, evlendikten sonra Kavruk’u küçümsemeye başlar. Durumu anlayan Kavruk, Zehra’yla konuşup boşanmaya karar verir.

Sedat, Güven’den bir tekne isteyip Mavi’nin saklandığı eve doğru yola çıkar. Mavi, bir teknenin eve yaklaştığını görünce hemen, Melek’i de alıp evden ayrılıp kaçmaya başlar. Sedat, evi bulur ve Mavi’yi aramaya başlar.

Mavi’nin doğum sancıları tutar. Sedat’ın, hastaneden kaçtığını öğrenen Sancar, hemen Mavi’nin yanına doğru yola çıkar.

Sefirin Kızı 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Mavi Sedat’dan Kaçarken Sancısı Tutuyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Naz Taylan'la İlgili Ne Karar Veriyor

Aşkın Tarifi 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Naz Taylan’la İlgili Ne...

0
Kanal D'nin yeni gözde dizisi Aşkın Tarifi, 3. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Naz, Taylan'a magazincilerin önünde 'evet' diyor. Fırat, ne yapıp...

Ufuk Özkan Kazandırmaya Geliyor