Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Seda Ürenden çarpıcı 'vurulma açıklaması' geldi!

Seda Ürenden çarpıcı ‘vurulma açıklaması’ geldi!

-

Yıllar sonra magazin dünyasında çok konuşulacak açıklamalar geldi. Şarkıcı Seda Üren, katıldığı magazin programında oryantal Asena’nın vurulma olayıyla ilgili olarak ilk kez konuştu. Ünlü Dansöz Asena nerede, nasıl vuruldu her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatan Üren’in açıklamalarına gelin haberimizden bakalım.

“…kalbim korku içerisinde atıyor”

Üzerinden 5 yıl geçse bile şarkıcı Üren hala ilk günkü heyecan ve korkusuyla dansöz Asena’nın dehşet verici vurulma olayını anlattı. 2.Sayfa programına katılan şarkıcı Seda Üren şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Üren, canlı yayında oryantal Asena’nın vurulma anını anlattı. Üren, “Şimdi anlatırken bile kalbim korku içerisinde atıyor” sözlerini kullanırken o an tanık olduklarını şu sözlerle kendisini dinleyenlere aktardı:

“Ben hiç şiddete maruz kalmadım. Dünya bu, hiç kimse büyük konuşmayacak. Ama gördüğüm ve şahit olduğum şeyler var. Mesela Asena yanımda vuruldu. Aynı arabadaydık menajeri, ben, basın danışmanımız ve Asena vardı. Garaja girdik arabadan indiğimiz anda biri geldi, tak tak tak kızı vurdu bacağından, Asena bayıldı. Bu kız bunu yaşadı. Mesela ben üç ay boyunca arkama bakarak yürüdüm. Artık tik olmuştu sanki arkamdan biri geliyor gibi hissediyordum. O anın korkusu bana yetti. Dansöz Asena’nın yaşadığı sıkıntıyı düşünün bir de. Sadece Asena için değil kim olursa olsun çok zor. O an şoka giriyorsun, kas katı oluyorsun. Çok acı bir olay. O gece sabaha kadar savcılık, ifade bir sürü uğraştık, çok zor bir süreçti.” Şarkıcı Seda Üren, katıldığı magazin programında oryantal Asena’nın vurulma olayıyla ilgili olarak bu açıklamaları yaptı.

Asena,kurşun yağmuruna tutulmuştu!

Televizyon ekranlarındakiler şarkıcı Üren’in açıklamalarını dinlerken 5 sene önceye gitti. 2003 yılında Dansöz Asena, Şişli’de bir televizyon stüdyosundan çıkarken kurşun yağmuruna tutulmuştu. Bacaklarından vurulan Asena, hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen olayda, bir kişi yakalanmış ve saldırıyı üstlenen bu kişi tutuklanmıştı. Asena’nın vurulma anında ise yanında basın danışmanı Eyüp Kanat ve şarkıcı Seda Üren vardı. Televizyon programından sonra zihinler gene 5 yıl önceye gitti ve sosyal paylaşım platformlarında Asena’nın vurulması ve yaşadıkları yeniden gündeme geldi.

Seda Üren Kimdir?

Seda Üren Kimdir?

Asena kimdir?

Asena kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Haziran'ın Başına Kötü Bir Şey Mi Geliyor

Ada Masalı 19. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Haziran’ın Başına Kötü Bir...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı, 19. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Poyraz, İzmir'den ayrılmadan önce Alper'le Melisa'nın kız isteme...