Ana SayfaÜnlülerSeda Akgül'den taciz açıklaması

İlgili Postlar

Seda Akgül’den taciz açıklaması

Seda Akgül’den taciz açıklaması… Ünlü sunucu Seda Akgül, yaşadığı taciz olayı ile ilgili yeni bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Akgül, paylaşımı ile dikkat çekti. Seda Akgül’ü şoke eden taciz olayı nedir? Olayın detayları nelerdir? Detaylar haberimizde…

Seda Akgül Karakolluk Oldu!

Seda Akgül taciz olayını açıkladı

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan 4 Kadın Zamanı isimli magazin programında sunucu olarak görev yapan ünlü sunucu Seda Akgül, yaşadığı taciz olayı ile ilgili hakkında çıkan bir habere düzeltme yaparak sosyal medya hesabından açıklama yayınladı.

Seda Akgül kimdir?

Seda Akgül’ün taciz paylaşımı

Taciz olayı hakkında açıklama yapan ünlü sunucu Seda Akgül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: Olayın doğrusu budur… Karakolluk bir olay veya fiziksel şiddet yaşanmamıştır. Ancak bir kadın evine taksiyle dönmek isterken kolundan tutulup zorla araca götürülmeye çalışıldıysa bu taciz kadar özgürlüğe de müdahaledir. Olayı fark eden Arnavutköy’deki devriye arabası gerekeni sonuna kadar yapmıştır. Genç, aydın, pırıl pırıl, kadın hak ve özgürlüklerini koruyan polislerimize teşekkür ederim.

İlk açıklama

Sunucu Seda Akgül, dün karakolluk olduğu haberleri ile gündeme gelmişti. Sokak ortasında tacize uğradığı iddiaları ayyuka çıkan Akgül, olay ile ilgili ilk açıklamasını yapmıştı. Seda Akgül’ün ilk açıklaması ise şu şekilde olmuştu: Dün akşam dostlarla yediğim yemek sonrası bana sokakta kolumu sıkıp iteliyerek tacizde bulunan adamdan beni kurtaran , başta @emniyetgm155 , @emniyetgm Arnavutköy polisine, karakolun ve aslanlar gibi kadının yanında olan delikanlı, pırıl pırıl, genç polisilerimize saygı, minnet ve şükranlarımı sunuyorum…Türkiye değişiyor… Yaşasın @emniyetgm155 , @emniyetgm ve # Arnavutköy karakolum. Rica ediyorum polisimizi sevin ve destek olun Arnavutköy karakolundaki pırıl pırl polis kardeşlerime selam olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler