Ana SayfaKültür ve SanatMüzikŞarkıcı Gülçin Ergül Havada Asılı Kaldı!...

İlgili Postlar

Şarkıcı Gülçin Ergül Havada Asılı Kaldı!…

Yeni single çalışması “Birbirimize İyi Gelmiyoruz” u müzik severlerin beğenisine sunan şarkıcı Gülçin Ergül, Türkçe R&B-Pop tarzındaki şarkısında, aşkın bitişiyle kalplerde bıraktığı hissiyatı müzikle birleştirdi. Nasılmı? İşte Detayları…

Gülçin Ergül Koronavirüse Yakalandı!

Şarkıcı Gülçin Ergül Havada Asılı Kaldı!…

Sözü ve müziği şarkıcı Genco Ecer’ e, düzenlemesi ise dünya çapında başarılara imza atmış aranjörler Bülent Aris ve Paix’e ait olan parçanın klibini ödüllü yönetmen Ahmet Can Tekin çekti.

Güzel Şarkıcı Yarım Saat Havada Asılı Kaldı!…

Klipteki uçma sahnesi için getirilen vinç ve özel ekipmanlar sayesinde yarım saat havada asılı kalan Gülçin Ergül, ekibiyle birlikte çekimler sonunda muhteşem bir klibe imza attı. Çekimleri  Şile’de bir villada ve Sancaktepe araba mezarlığında gerçekleşen klipte Esra GürsesGiziaMani ManiXegİlviSevinç Ürkmez ve Bornvillain’in tasarımlarını giyen güzel sanatçının, klip fotoğrafları Metin Kuşçu tarafından çekildi. Single çalışmasının kapak tasarımı Amerikalı sanatçılarla çalışan Los Angeles’lı Sam Defrank ve Ahmet Terzioğlu’na ait. Gülçin Ergül’ün styling çalışması ise Fırat Kanburoğlu tarafından yapıldı.

Gülçin Ergül
Gülçin Ergül

‘’Birbirimize İyi Gelmiyoruz” Tüm Dijital Platformlarda!…

“Bu şarkının, dinleyicinin büyük kısmında, duygusal ve enerjisel karşılığını bulacağını düşünüyorum.” diyerek şarkıya olan inancını ifade eden Gülçin Ergül’ ün yeni single çalışması ‘’Birbirimize İyi Gelmiyoruz”  kendisinin de kurucularından olduğuRoka Müziketiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Gülçin Ergül Kimdir?

İşte Gülçin Ergül’ den ‘’Birbirimize İyi Gelmiyoruz”…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler