Ana SayfaÜnlülerHakan Ural' ın Hastane Sonrası İlk Paylaşımı...

İlgili Postlar

Hakan Ural’ ın Hastane Sonrası İlk Paylaşımı…

Geçtiğimiz hafta Koronavirüse yakalanan ve son anda hastane kaldırılıp tedavi altına giren başarılı sunucu Hakan Ural, hastaneden taburcu olduktan sonra ilk paylaşımını yaptı. Ünlü sunucu tek tek teşekkür etti…

Hakan Ural’ ın Son Durumunu Partneri Nur Tuğba Namlı Açıkladı…

Hakan Ural’ ın Hastane Sonrası İlk Paylaşımı…

Taburcu sonrası evinde dinlenmeye başlayan Hakan Ural, sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak son durumu hakkında sevenlerini bilgilendirdi…

Hakan Ural: “Şaşkın Ve Hafif Paralizeyim…”

Hastane sonrası bahçesinde verdiği bir pozunu takipçileri için yayımlayan ünlü sunucu Hakan Ural, şu ifadeleri kullandı; “Şaşkın ve hafif paralizeyim. Hayat her saniye hepimize sormadan bin bir türlü dert sıkıntı veriyor. Muhakkak tüm insanlar için zor bir sınav. Bu dağıtımı yaparken yaş, boy, kilo, kariyer, tahsil, güç, kuvvet, şöhret vs herhangi bir kriter yok. Ne kadar yaşanmışlığın olursa olsun son saniyeye kadar bilmediklerimizi yaşayıp öğrenmeye devam edeceğiz bu bir döngü…”

“Atlattık Atlatamadık Derken Süreç Bir Anda Sıkıntıya Girdi”

“Fazla uzatmak istemiyorum ama şu süreçte bana olan istisnasız ilgi alaka samimi, sevgi, sahip çıkma çabanız bana aileme bunu hissettirmeniz hakikaten tarifsiz. Anlatılamaz bir velinimet. Sizlerin bu süreçte verdiğiniz desteğe kendimi olabildiğince özel ifade etmek istedim. Bildiklerim vardı farkında olduklarım eyvallah ama bu kadar samimi dostum çevrem, sevenim olduğunu vallahi bilmiyordum. Bilindikler dışında ailem, ekibim tarafından yansıyanların her biri ayrı bir hikaye. Yurdun dört bir yanından genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk, yaşlılarımız ettikleri dualar Allah razı olsun. Hep derim kalan ömrümdeki tek amacım vatanıma faydalı halkıma insanlarıma layık fayda sağlayan namusumuzla, şerefimizle bu süreci tamamlamak… Her şey çok ani gelişti atlattık atlatamadık derken süreç bir anda sıkıntıya girdi sonrası malum.”

“Sağlıkçılarımıza Teşekkür Ediyorum”

…..Hamdolsun şimdilik tamamım. Bir tedirginlik oluyor tabii. Beni bu süreçte yalnız bırakmayan her dakika arayan soran atladığım dönemediğim kim varsa hakkını helal etsin. Yetişmem gerçekten mümkün değil… Ayrıca Amerikan Hastanesi sağlık ekiplerine sayın Dr. Şirvan Bey’e. Bana 6 gün evlat, kardeş, akrabası gibi bakan sağlıkçılarımıza teşekkür ediyorum.Hayatın çözülmesi mümkün olmayan gizemi devam eden her salise de başta taşıdığımız can olmak her şey olumlu olumsuz değişebilir! Her şey üste kendi tercihlerimizle seçtiklerimizin olumlu olumsuz sonuçları var! Velhasıl Allah’ıma hamdolsun. Allah şifa dert sıkıntısı olanlara yardım etsin. Tekrar tekrar teşekkürler iyi ki varsınız.”

Hakan Ural kimdir?

İşte Hakan Ural’ ın O Paylaşımı…

Hakan Ural Paylaşım
Hakan Ural Paylaşım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler