Ana SayfaDizilerSadakatsiz 55. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Asya'nın Oyununa Oyunla Karşılık Veriyor!

İlgili Postlar

Sadakatsiz 55. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Asya’nın Oyununa Oyunla Karşılık Veriyor!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 55. yeni bölümüyle 6 nisan çarşamba günü erkana gelecek. Dizinin son bölümünde; Asya, Onur’la buluşur. Ona, Derin’in yaptıklarını anlatıp uyarır. Derin, Volkan’ı kıskandırmak için yine Onur’u arar. Onur, onun kendisinden hoşlandığını ispat etmesini söyleyip Derin’i öper. Asya’nın asistanı onları görüntüler. Derin’i, elindeki videoyla tehdit edip, ondan annesini hastane yönetiminden çekilmesini ister. Asya, Volkan ve Ali’yle Sapanca’ya tatile gider. Bunu öğrenen Derin onları dans ederken yakalar. Sadakatsiz 55. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Volkan, Asya’nın oyununa oyunla karşılık veriyor.

Çarşamba Dizileri 2022

Volkan Asya’nın Oyununa Oyunla Karşılık Veriyor!

Sadakatsiz 55. bölüm 1. fragmanında; Volkan, Derya’nın kapısına gidip göz yaşı döküyor ve Asya’nın gerçekten Derin’le arasını bozmak için oyun mu oynadığını bilmek istiyor. Ertesi gün Derya, Asya’nın yanına gidip Volkan’ın, çok acı çektiğini ve asla Derin’e dönmek istemediğini söylüyor. Asya’nın buna inandığını düşünen Derin ile Volkan, zafer kazanmanın mutluluğunu kadeh kaldırarak kutluyor.

İşte Sadakatsiz 55. bölüm 1. fragmanı…

 

SADAKATSİZ 54. BÖLÜM ÖZETİ!

Asya, Volkan’ın yanından ayrıldıktan sonra Derin’in oraya geldiğini görür. Hemen dönüp Volkan’a, Derin’in geldiğini söyleyip onu uyarır. Volkan, arka kapıdan çıkıp Derin’e yakalanmaz. Daha sonra otele gelir ve Asya’yı görmediğini söyler. Hatta, ona gerdanlık falan hediye de etmediğini söyler.

Volkan’n sert çıkışıyla Derin, ona inanmak zorunda kalır. O gece Volkan, Derin’e kendisini takip ettiği için tavır alır. Onun kendisine güvenmediği ve sürekli kendisini Asya’dan kıskanmasından bıktığını söyler. Derin, Volkan’ın eve geç geleceğini öğrenince hemen Onur’u arar. Asya, İstanbul’dayken Onur’la buluşup ona Derin’in onu Volkan’ı kıskandırmak için kullandığını söyler.

Onur, Derin’i evine çağırır. Daha sonra Asya’yı arayıp doğru söylediğini Derin’in kendisini aradığını, onu eve çağırdığını söyler. Asya, hemen Onur’un evine asistanını gönderir ve ondan görüntü çekmesini ister. Onur Derin’e inanmadığını söyler. Oda, inkar eder. Ondan hoşlandığı için buluşmak istediğini söyler.

Onur, Derin’den ispatlamasını söyleyip onu öper. O görüntüler Asya’nın eline ulaşır. Derin, Asya’nın elinde görüntülerinin olduğunu görür. Gönül, Asya’nın odasına kendisi yerleşir ve ona küçük bir oda verir. Asya Derin’den, annesini hastane yönetiminden çekilmesini ve Volkan’a devir etmesini ister.

Derin, annesine durumu anlatmak zorunda kalır. Gönül, kızına kızsa da hastane yönetimini bırakır. Gidip Asya’yla konuşur. Ona hastane yönetiminden çekildiğini söyleyip o videoyu silmesini ister. O sırada Volkan arar ve Gönül onların birlikte Sapanca’ya gideceklerini öğrenir.

Derin, Volkan’ın oğluyla baş başa hafta sonu geçireceğini zanneder. Gönül Derin’e, Asya’nın Volkan’la tatile gittiğini söyler. Derin, annesiyle birlikte arabaya binip Sapanca’ya gider. Asya, önceden Derin’in geldiğini öğrenir ve restoranda kendi şarkılarının çalınmasını sağlar.

Volkan, Asya’yı dansa kaldırır. O sırada Derin ile annesi içeri girer. Derin, Asya’nın tehditlerinden kurtulamayacağını anlayıp Volkan’a, Onur’la öpüştüğünü ve Asya’nın kendisini o videoyla tehdit ettiğini, bunları onun planladığını söyler. Volkan, duydukları karşısında donup kalır.

Sadakatsiz 55. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Derin Volkan’a Onur’la Öpüştüğünü İtiraf Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler