Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerSadakatsiz 43. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asya Aras'ın Evinde Leyla İle Karşılaşıyor!

Sadakatsiz 43. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asya Aras’ın Evinde Leyla İle Karşılaşıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 43. yeni bölümüyle 15 aralık çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Aras, Leyla’nın elindeki fotoğrafları yırtık ona, kendisinin bilişimci olduğunu unuttuğunu, artık kendilerini tehdit edecek hiçbir fotoğrafın olmadığını söyler. Leyla ile Aras, boşanır. Derin’in Leyla’ya yardım ettiği ortaya çıkar. Ali, annesinin Aras’la birlikte olmasını istemez. Aras, evlenme teklifi etmek için Asya’yı evine yemeğe davet eder ve ona evlenme teklifi eder. Sadakatsiz 43. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Asya, Aras’ın evinde Leyla ile karşılaşıyor.

Çarşamba Dizileri 2021

Asya Aras’ın Evinde Leyla İle Karşılaşıyor!

Sadakatsiz 43. bölüm 1. fragmanında; Ali, Aras’ın annesine evlenme teklif ettiğini gördükten sonra annesine yine tavır alıyor ve babasının yanında kalacağını söylüyor. Volkan, Ali’yi haklı çıkartmaya çalışıyor ve Asya’ya iyi ki Aras’ın evlenme teklifini kabul etmediğini söylüyor. Asya da, sadece cevap vermediğini söylüyor. Evlenme teklifini kabul ettiğini söylemek için Asya, Aras’ın evine gidiyor. Ama orada Leyla’yı görünce şok oluyor.

İşte Sadakatsiz 43. bölüm 1. fragmanı…

 

SADAKATSİZ 42. BÖLÜM ÖZETİ!

Leyla, elindeki fotoğraflarla Aras’ı ve Asya’yı tehdit eder. Aras’a, ondan boşanmak istemediğini söyler. Aras, gayet sakin bir şekilde Leyla’nın elindeki fotoğrafları yırtar. Ona, kendisinin bilişimci olduğunu hatırlatıp artık elinde hiçbir fotoğrafın olmadığını söyler. Leyla, iyice köşeye sıkışır.

Derin, Leyla’nın kendisini kullandığını anlar. Gidip ondan bunun hesabını sorar. Leyla ile Aras, Londra’ya boşanma davası için döner. Aras ile Leyla, boşanır. Asya’ya sürpriz yapmak isteyen Aras ona boşandığını söylemez. Volkan, takip edildiğini anlar.

Adamı yakalayıp onun elinden telefonunu alıp onu Derin’in tuttuğunu anlar. Gönül ile Haluk’un yanına giden Volkan, onlara Derin’in Aras ile Asya’nın fotoğraflarını çektirip oyunlar kurduğunu tek tek anlatır. Haluk, Derin’e kendisini yine hayal kırıklığına uğrattığını söyleyip gider.

Derin, Volkan’ın peşinden gidip ona Leyla ile Aras’ın boşandığını, Asya’nın asla ona dönmeyeceğini söyler. Bahar’ın hamileliğinin riskli olduğu ortaya çıkar. Ali, annesinin Aras’la birlikte olmasını istemez. Annesinin babasıyla barışmasını ister. Bunu anlayan Asya, onu terapiye götürmek ister. Ali ise, oraya bile babasıyla gitmek ister.

Aras, Londra’dan dönüp Asya’yı evine davet eder. İkili güzel bir müzikle önce dans eder. Ali ile Volkan, eve döner ve Asya’nın evde olmadığını görünce hemen Aras’ın evine giderler. Aras, diz çöküp Asya’ya aldığı yüzüğü verip ona evlenme teklif eder. Ali, çıldırmış gibi annesine seslenir. Aras ile Asya, Ali ‘yle Volkan’ın kendilerine camdan baktıklarını görür.

Sadakatsiz 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya Aras’ın Evlenme Teklifine Ne Cevap…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını Öğreniyor

Aziz 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Aziz Babasının Vatan Haini Olmadığını...

0
Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aziz, 11. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aziz, amcasından hesap sorduğu sırada Galip kalp krizi geçiriyor. Efnan,...