Magazin Haberleri » Diziler » Ramo Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı! Ramo Sibel’in İhanetine Uğrayıp Hapishaneye Düşüyor!
Ramo Sibel'in Büyük İhanetine Uğruyor
Ramo Sibel'in Büyük İhanetine Uğruyor

Ramo Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı! Ramo Sibel’in İhanetine Uğrayıp Hapishaneye Düşüyor!

Show Tv’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizilerinden Ramo, yeni sezonuyla ekrana gelmek için gün sayıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Sibel ile Ramo’nun aynı evde yaşadığını öğrenen Süleyman, ona bu yaptığının hesabını sorar. Sibel’de, Ramo’yu onun yaptığı zulme boyun eğmediğini söyleyince Süleyman’dan tokat yer. Doğan, Ramo’yu polislere ispiyonlar. Mahalleyi polisler basınca Ramo, oradan kaçmayı başarır. Neco ise ablasına yardım eder gibi görünüp ablasının Ramo’yu tuzağa düşürmesini başarır. Ramo yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Ramo, Sibel’in ihanetine uğrayıp hapishanelere düşüyor.


Salı Dizileri 2020

Ramo Sibel’in Büyük İhanetine Uğruyor!

Ramo dizisi yeni sezon bölümleriyle eylül ayı içerisinde ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin yeni sezon ilk fragmanında; Sibel, gözyaşları içerisinde Ramo’yu hapishanede bırakıp arkasını dönüp gidiyor. Hapishaneye düşen Ramo ise, bundan sonra kimseye boyun eğmemek için yemin ediyor.

İşte Ramo yeni sezon ilk tanıtımı…..

RAMO 11. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Neco, Fatoş’a aşık olduğu için ondan boşanmaya razı olmaz. Hatta, Boz’a bebeğin babasının kendisi olduğunu söyler. Boz’un kafası karışıp Fatoş’a, neden ilk önce hamile olduğunu kendisine söylemediği sorar. Yoksa diye başlayan sorusunu sorunca ise Fatoş’tan tokat yer. Fatoş, Neco’yu bulup ondan bunun hesabını sorar. Ama Neco, ona aşık olduğunu ondan ayrılmak istemediğini söyler.

Fidan ise, Yavuz ile buluşur ve ona onu karısı. kızıyla birlikte yemek yediklerini gördüğünü söyler. Yavuz ise, eşini çok sevdiğini ama onun öldüğünü o gördüğü kadının ise kızının teyzesi olduğunu söyleyince Fidan rahatlar. Mahalleye polis baskını olur. Ramo, Sibel’i arayıp korkmamasını hemen evden çıkıp emniyetli bir yere gitmesini ister.

Sibel, tam kapıdan çıkacakken Neco’yla karşılaşır. Neco, dedesinin kendisine ailenin başına geçip Ramo’yu öldürmesini hatta onu bile öldürmesini istediğini söylar. Sibel’e, arabasının anahtarını verip Ramo’yu da alıp kaçmalarını ister. Neco’ya inanan Sibel, mahalleden çıkmayı başaran Ramo’yu yolda bulur ve kaçmaları gerektiğini söyler.

Sibel’in peşinden gelen arabaya ateş eden Ramo, Sibel’in arabasına binip uzaklaşır. Gittikleri yerde Ramo, neler olduğunu Sibel’e sorar. O da Neco’nun kendisine söylediklerini anlatır. O sırada Süleyman ve adamları çevrelerini sarar.


Ramo 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sibel Bilmeden Ramo’yu Tuzağa Düşürüyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

3. Ve 4. Eleme Adayları Kimler Oldu

MasterChef’te Haftanın 2. Dokunulmazlığını Hangi Takım Kazandı? 3. Ve 4. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020 haftanın 2. dokunulmazlık oyunuyla ekrana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir