Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo Mashar'la Olan Hesabını Kapatıyor!

Ramo 32. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo Mashar’la Olan Hesabını Kapatıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 32. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Masa toplanır ve Ramo’nun ortalarda olması onları tedirgin eder. Bu arada nezarette olan Ramo, oradan çıkar. Ancak, Sibel’in ölmüş olacağına kesinlikle inanmaz. Masada Ramo’nun patlamaya hazır bir bomba olduğu konuşulur ve ona karşı tedbir alırlar. Ramo 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ramo, Mashar’la olan hesabını kapatıyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo Mashar’la Olan Hesabını Kapatıyor!

Ramo 32. bölüm 2. fragmanında; Mashar ve masadakiler, Ramo’nun Sibel’i kaybetmenin acısıyla ortada dolanmasını fırsat bilip onun işini bitirmek için plan yapıyor. Ramo ise, Mashar’ın karşısına çıkıp onunla olan hesabını kapatmak istiyor.

İşte Ramo, 32. bölüm 2. fragmanı…

Ramo 31. BÖLÜM ÖZETİ!

Sibel, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Afet ve bir çok kişi saldırıda yaralanır. Cevdet, hayatını kaybeder. Sibel’in kalbi durur ve doktorlar onu tekrar hayata döndürür. Ona çok acil kan lazım olur. Mashar, Sibel’e kan verebilecek kişinin Nehir olduğunu bilir. Ancak, vermeyeceğini bildiği için bir şey söyleyemez.

Ramo, kan aramak için dışarı çıkar. Fırsatı kollayıp ona tuzağa düşürenleri etkisiz hale getirir. Son çare Nehir’in kanını istemek kalır. Ramo, Nehir’in yanına gidip karısını kurtarmak için ondan kanını ister. Nehir, kanını Sibel’e vermeyi kabul eder.

Ancak karşılığında Ramo’nun canını ister. Ramo, Nehir’den bu tuzağı bulmak için 48 saat süre ister. Nehir ise, Ramo’ya 24 saat verir. Masa toplanır. Korkut, Taner’i Ramo’nun öldürdüğünü masada anlatır. Masher, bunu yeni duyar ve Ramo’ya tekrardan diş bilemeye başlar.

Sibel, ameliyattan sonra kendisine gelir. Ramo’dan, kendisine Nehir’in kan verdiğini öğrenir. Nehir’in, kan karşılığında ondan ne istediğini sorar. Boran, Korkut’un yanına gidip ona, düşmanlarının aynı olduğunu birlikte olmak istediğini söyler.

Boran, Korkut’la Nehir’in iş birliği yapıp Ramo’nun düğününe baskın yaptıklarını bildiğini söyler. Ona planını anlatır. Ramo, Nehir’e verdiği sözü yerine getirip onun karşısına çıkar ve ondan kendisinin canını almasını istar.

Nehir, silah çekse de Ramo’yu öldüremez. Ramo, Gizem’le birlikte geri döner. Hastanede büyük bir patlama olur. Sibel’in, odasına giden Ramo, Sibel’i kaybettiğini anlar. Tüm hayatı başına yıkılır. Kardeşleri onu. sakinleştirmeye çalışır.

 Ramo 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo’nun Sessizliği Herkesi Korkutuyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demir Züleyha'dan Boşanmaya Karar Veriyor

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Demir Züleyha’dan Boşanmaya...

0
Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 86. bölümüyle 4 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Behice, köşeye sıkışınca...