Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sibel Düğün Gününde Vuruluyor!

Ramo 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sibel Düğün Gününde Vuruluyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 30. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Cihangir’in kayıp 30 milyonunun üzerine çökmek isteyen Korkut, parayı Cabbar’a kaptırıyor. Ramo, şapkalı ile tanışıyor. O Ramo’dan Mashar’ın emrinde çalışmasını istiyor. Nehir, Sibel’in kız kardeşini bulup onun yanına ajan olarak yerleştiriyor. Ramo, Korkut almadan ele geçiriyor. Nehir, Ramo’nun düğününe baskın yaptırıyor. Sibel, düğün gününde vuruluyor.

Cuma Dizileri 2020

Sibel Düğün Gününde Vuruluyor!

Ramo 31. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Korkut, Cihangir’in aklaması için verilen paranın peşine düşüyor. O paranın nerede olduğunu bilen Cihangir’in adamlarını tek tek öldürüyor. Parayı tam teslim alacakları çatışmada adamlar ölüyor. Paraları ise Cabbar’ın yanındaki çocuklar bulup ona getiriyor. Ramo, şapkalı ile konuşuyor ve onun kendisinden Mashar’ın istediklerini yapmasını emredince morali bozuk bir şekilde eve geliyor.

RAMO 30. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Nehir, Sibel’in kız kardeşini bulup ona sayamayacağı kadar para teklif ediyor. Gizem, Sibel’i kaçırıyor ve sonrasında kendisine Nehir’in onu öldürmesini istediğini söylüyor. Sibel, onun kardeşi olduğunu öğreniyor. Nehir, Boran’dan Gizem’i korkutmasını istiyor. Sibel, onun yanındayken Boran, adamlarıyla onun evine geliyor. Ramo, Sibel’i almak için gittiği Gizem’in evinde Boran’ın adamlarını etkisiz hale getiriyor.

Sibel, Gizem’i eve getiriyor. Ramo, ertesi gün Sibel’e normal bir gün geçireceklerini söylüyor. Önce gidip alış veriş yapıyorlar. Sibel, gelinlik alıyor. Gelinliğini denemek için giyen Sibel, birden kendisini kendi düğününde buluyor. Ramo, ona hazırlanması için süre veriyor. O sırada mahallede Ramo gibi olmak isteyen biri olduğunu öğrenip Cabbar’ın karşısına çıkıyor.

Ona yapması gerekenin ne olduğunu söylüyor. Korkut, paraların Cabbar’da olduğunu anlayıp onu ve yanındaki çocukları rehin alıyor. Pire, oradan sıvışıp durumu Ramo’ya anlatıyor. Korkut, paraları aldığını zannettiği sırada paraların içinden Ramo çıkıp onlara haddini bildiriyor. Bu arada Nehir, Gizem’le iş birliği yapıp Ramo’nun düğününü basmak için düğün salonunun etrafına adamlarını yerleştiriyor.

Silahların patladığı sırada bir çok kişi yaralanıyor. Sibel’de karnından vuruluyor. Ramo, adamları etkisiz hale getiriyor. Ama, Sibel’i kanlar içinde görünce şok oluyor.

Ramo 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Büyük Patronun İsteğine Boyun Eğmiyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cemal Hünal'dan Samimi Açıklamalar

Cemal Hünal’dan Samimi Açıklamalar

0
Sakatlığı nedeniyle Survivor 2021 yarışmasından ayrılmak zorunda kalan Cemal Hünal, Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz kadrosuna dahil olmuştu. Geçtiğimiz günlerde röportaj yapan Cemal...