Pazartesi, Mart 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Halasının Kanını Yerde Koymuyor!

Ramo 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Halasının Kanını Yerde Koymuyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 27. yeni bölümüyle 8 ocak cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Ramo, Sibel’le tekrar bir araya gelir. Yavuz, ne kadar kaçsa da Ramo’nun eline düşer. Cihargir’le masaya oturan Ramo, bu durumu eski usul halletmek ister ve tüm engellere rağmen Sibel’i o evden çıkarır. Ramo 27. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ramo, halasının kanını yerde koymuyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo Halasının Kanını Yerde Koymuyor!

Ramo 27. bölüm 1. fragmanında; Ramo, kendisine doğrultulan silahlara rağmen onlara, ailesine zarar vereni yaşatmayacağını, bedelinin ne olursa olsun yolundan dönmeyeceğini söylüyor. Kendisine tuzak kuranlara haddini bildirip onlara kendisini tanıtıyor.

İşte Ramo 27. bölüm 1. fragmanı….

RAMO 26. BÖLÜM ÖZETİ! 

Yavuz, anlaştığı adamı kendi kılığında arabasına bindirir ve Fiko’ya da o arabayı patlatmasını, ona paraya boğacağını söyler. Ramo, Yavuz’un ölmediğini ve kendisini tuzağa düşürdüğünü anlar. Yavuz, Nadya’nın Cihanger’le iş birliği yaptığını Vasıli’nin babasına ispat eder. Ramo. Cihangir’in karşına çıkar. Cihangir, Fiko’yla birlikte Ramo’ya bir sofra kurup bekler. Mashar, Fiko’nun Yavuz’la işbirliği yaptığını anladığını ima eder.

Toplantıda Mashar, Ramo’ya Vasili’nin babasının onun kellesini istediğini söyler. Cihangir, Köksal’ı Ramo’nun öldürdüğü yalanını söyler. O sırada Köksal içeri girer. Köksal’ı, kanlı canlı gören herkes şok olur. Haşmet, Doğu’yu alıp güvenli bir yere götürür ve ona güvenip güvenemeyeceğini sorar. Ona , Ramo’nun planını anlatır. Köksal, Cihangir’e kendisini öldürmemesi için sağ kaldığını söyler.

Ramo, Cihangir’e kendisine yaptığı oyunların bildiğini ve Adana’daki gibi bu oyunu evliliğin bitireceğini söyler. Cihangir, Ramo’nun kızını istediğini sanır. Ama Ramo, onu değil zaten kendisinin olanı Sibel’i istediğini, onunla görülecek hesabı olduğunu söyler. Ramo, Mashar’ı Sibel’i almak için akşam geleceğini söyler ve eve bir buket kara gül gönderir.

Hasan, Haşmet’in berber dükkanına girip çıkmadığını görür. Bir şeyler karıştırıldığının farkına varır. Doğu, Cihangir’i öldürmek için ona tuzak kurar. Onu alt edemeyeceğini anlayınca kendi canına kıymak ister.. Ramo, son anda yetişip onu kurtarır. Cihangir, Sibel’i çağırıp racon gereği Ramo’nun onunla evleneceğini ve onu götürmek için geleceğini söyler. Nehir, hemen Ramo’yla evleneceğini söyler.

Cihangir, Sibel’e Ramo geldiğinde sadece ona silah doğrultmasını gerisini Mashar’a bırakmasını ister. Sibel, bunu yapamayacağını söyler. Ramo, Sibel’i götürmek için gelir. Sibel, onun öldürüleceğini bildiği için onunla gitmek istemez. O sırada Nadya gelir ve Yavuz’un yaşadığını söyler. O kargaşada Sibel’i Ramo, o evden dışarı çıkarmayı başarır. İki sevgili aşklarını kaldığı yerden devam eder.

Ramo, Çilingiri kıskıvrak yakalayıp sistemini ele geçirir ve sisteminde ne kadar katil varsa ölüm listesine verir. Ramo’yu bitirmek için Yavuz, Cihangir’le buluşur. Yavuz, her şeyin bittiğini düşündüğü anda Ramo’yu karşısında bulur, Ramo, ondan halasının intikamını alır.

 Ramo 27. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ramo Yavuz’dan İntikamını Alıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

huga

Rus tasarımcı HUGA Müzik Hayalini Gerçekleştirdi

0
Tekstil sektöründe birçok başarılı tasarıma imza atan Rus tasarımcı HUGA, yapmak istediği müzikle ilgili hayalini Türkiye’de gerçekleştirdi. Detaylar haberimizin devamında... Tüm Dijital Platformlarda 4 ayrı dilde...
burak-cubukcu

Burak Çubukçu ‘dan Yeni Akustik Üçleme

burak-cubukcu

Burak Çubukçu Kimdir?