Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 23. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Ramo Cihangir'e Ölüm Mesajını Veriyor!

Ramo 23. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Ramo Cihangir’e Ölüm Mesajını Veriyor!

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ramo, 23. yeni bölümüyle 4 aralık cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Mashar, Ramo’yu alıp götürüyor ve onu yalan makinesine bağlayıp vücuduna elektrik verir. Ona, Sarraf’ın onu neden seçtiğini sorar. ‘İntikam’ cevabını alınca da serbest bırakır. Cihangir’in kayın biraderi olan Mashar, en yukarıdaki ismin Ramo’dan, Mahir’i öldürmesini istediğini söyler. Ramo’nun üzerine kamera ve mikrofon yerleştirir. Mahir’le buluşmaya giden Ramo’nun her adımını izlemeye başlarlar. Ramo, kamerayı atar. Mazhar, gizemli kişiyle birlikte oraya yerleştirdiği diğer kameradan onu izlemeye devam eder. Mahir’e silahını çeken Ramo, onu öldürmesini istediklerini söyler. Ramo 23. bölüm ön izlemesi yayınlandı. Ramo, Cihangir’e ölüm mesajını veriyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo Cihangir’e Ölüm Mesajını Veriyor!

Ramo 23. bölüm ön izlemesinde; Cihangir, Ramo’ya bir gün onu öldüreceğini bunu asla aklından çıkartmamasını söylüyor. Ramo ise, ailesine dokunmadığı sürece kendisine her şeyi yapabileceğini söylüyor. Cihangir, o arkasındaki adamlara fazla güvenmemesini onların bir var bir yok olacağını söylüyor ve ona, son sözünün ne olacağını soruyor. Cihangir’de Ramo’ya, o son sözünün ne olduğunu sorduğunda, bilmediğini ama o son sözünün kendisine olacağını söylüyor.

İşte Ramo 23. bölüm ön izlemesi….

RAMO 22. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, Sarraf’ı teslim ettikten sonra karşısına Cihangir çıkar. Daha sonra Mazhar çıkıp, en üsttekilerin Ramo’yu kendisine bıraktığını söyleyince Cihangir, silahını Ramo’ya gösterip bu silahla ölmediğin için pişman olacağını söyler. Mazhar, Ramo’yu götürüp elektrikli sandalyeye bağlayıp onu, neden seçtiklerini sorar. En sonunda Ramo, intikam diye bağırınca onu bırakır.

Ramo, oradan çıkıp evine giderken Sibel ile halasının sarılıp vedalaştığını görür. Eve geldikten sonra ailesine, kaçak mazot işini bırakacaklarını bundan sonra yasal işler yapacaklarını söyler. Haşmet, ne iş yapacaklarını düşünen aileye kebap işi yapabileceklerini söyleyip onları bir dükkana götürür. Hasan, önce işi kabul edip sonra işi batırıp Ramo’nun da yapamayacaklarını anlamasını planlar.

Mahir, gelip Fidan’ı emniyete götürür. Fidan’ın aradığı kişinin öldürüldüğünü söyler. O sırada Ramo, gelip Mahir’e o konuyla ilgili kendisiyle konuşması gerektiğini söyler. Ölen adamın gerçek adının Muharrem olduğu ve Kaman cinayetinin son görgü tanığı olduğu ortaya çıkar. Doğu, yalancı şahit bulup Muharrem’i öldürenin Ramo, olduğuna şahitlik yapmasını ister.

Adam gidip Ramo’nun robot resmini çizdirir. Sibel, bu durumu öğrenip Ramo’ya bildirir. Ramo, halasının telefonunu alıp Sibel’e konum atıp onunla konuşur. Ona, gerçekleri artık anlatmasını ister. O da onu, hapisten kurtarmak için yaptığını söyler. Ramo, Sibel’e sarılıp öper. Fidan Ramo’ya, Sibel’in Mahir ile iş birliği yaptığını, daha sonra ondan bilgi almaya devam etmek için onun hapisten çıktığını Sibel’e söylemediğini anlatır.

Ramo, Mahir’den bunun hesabını sormak için peşine düşer. O sırada Mashar Ramo’yu arayıp her şeyin ayarlandığını Mahir’i öldürme emrinin geldiğini söyler. Ramo, üzerine yerleştirilen kamerayı yere atıp Mahir’in karşısına çıkar. Gizemli kişiyle Mashar, onları başka kameradan izlemeye devam eder. Ramo, Mahir’e onu öldürmesini istediklerini söyleyip silahını ona doğrultur.

Ramo 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ramo Mahir’e Ne Yapacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...