Ana SayfaÜnlüler"Polisler tarafından sürüklendim"

İlgili Postlar

“Polisler tarafından sürüklendim”

‘Gelinim Olur Musun?’ programının ünlü simalarından Sinem Umaş, polislerce yerlerde sürüklendiğini iddia edince karakolluk oldu.

Gelinim Olur musun? Sinem şimdi nerede , ne yapıyor?

14 yıl önce katıldığı ‘Gelinim Olur Musun’ programından hafızalarda yer edinen evlilik yolunda ilerleyen ünlü oyuncu Sinem Umaş, karakolluk oldu. Gece yarısı Polis memurları ile karşılıklı birbirlerinden şikayetçi olan Umaş şu şekilde konuştu: “Gece yarısı aldığım biraları hangi tekel bayiinden aldığımı söylemediğim için polislerce yerlerde sürüklendim. Bileklerime ters kelepçe takıldı” 

“Bu biraları şu tekelden aldın de mi?”

Gazetelere konuşan Sinem Umaş Polisin mukavemet ve hakaret şikayetiyle savcıya ifade verdiğini söyledi;

“Dün gece saat 00.00 sıralarında elimde aldığım bira poşeti ve köpeğimle eve dönerken polis tarafından çevrildim. ‘Bu biraları şu tekelden aldın de mi?’ diye beni zorla bir Tekel bayisine götürdüler. Karakola gidip imza atmam için zorladılar. Ben imza vermek istemeyince yerlerde sürüklendim. Mahalleli evlerinden aşağı inip polise ne yaptığını sordular ama bu sırada ben yerdeydim. Biri kelepçe takmak istedi. Diğeri yerde sürükledi. İmza atma zorunluluğum olmadığı gibi bir de yaka paça sürüklendim. Gidip darp raporu aldım. Karakola gittim şikayetçi olmak için. Bu sefer onlar da benden mukavemet ve hakaret suçlamalarıyla şikayetçi oldu” dedi.

“Polise tokat atıp, küfür etmişim…”

”Hakkımda aslı astarı olmayan ifadeler vermişler. Ben polise tokat atmışım, küfür etmişim. Sarhoşmuşum bunun gibi bir sürü şey. Savcı beni dinledikten sonra serbest bıraktı. Ancak o 2 polisten şikayetçi oldum ve mahallede bunun için şahit olmak isteyen bir sürü insan var. Şu an yürümekte zorluk çekiyorum. Hiç bir suç işlemeden beni bu hale sokan polislerden, ölene kadar şikayetimi geri almayacağım. Kimse akşam saat 22.00’den sonra bir yerden alkol aldığı için polise içkiyi nereden aldığına dair imza atmak zorunda değil” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler