Ana SayfaDedikoduPınar Deniz'den Yiğit Kirazcı Açıklaması

İlgili Postlar

Pınar Deniz’den Yiğit Kirazcı Açıklaması

Pınar Deniz’den Yiğit Kirazcı açıklaması. Pınar Deniz, aşkla ilgili konuştu. Kötü biten bir ilişkisi olmadığını dile getiren Deniz, “Aşk başlarken güzel ama biterken de güzel bitebilmeli” dedi. İşte Pınar Deniz’in o açıklaması;

Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı Kıskançlık Yüzünden Mi Ayrıldı?

Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz, yaklaşık 7 aydır kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı ile birliktelik yaşıyordu. Ancak çift, ilişkilerini sonlandırma kararı aldı. İddialara göre ayrılık sebebi ise Pınar Deniz’in Yargı’daki rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile öpüşmesi…

Aşıklar Instagram’dan da birbirini takibi bırakınca sosyal medyada gündem oldu. Ayrılıkta bu şekilde ortaya çıktı. İlişkilerini neden bitirdikleri hakkında ne Yiğit Kirazcı’dan ne de Pınar Deniz’den herhangi bir açıklama gelmedi.

Pınar Deniz kimdir?

Pınar Deniz’den Yiğit Kirazcı Açıklaması

“Yargı”nın başrol oyuncusu Pınar Deniz, L’officiel dergisinin yeni sayısına kapak oldu. Bir süre önce Yiğit Kirazcı ile ilişkisi sona eren Deniz, aşkla ilgili şöyle konuştu:

“Ben bütün ilişkilerimi saf bir yerden kurarım. Hayata bu duyguları hissetmek için geldiğimize inanıyorum. Aşk başlarken güzel ama biterken de güzel bitebilmeli. Bu ilişkiyi nasıl yaşadığınla alakalı bir şey. Benim açımdan kötü biten bir ilişkim yok ama üzülüyorsun tabii. Yine de yaş ilerledikçe daha acısız bitiyor.”

Pınar Deniz Oyuncu Olmadan Önce Hangi Mesleği Yapıyordu?

“Köpeğimi İnsanlardan Daha Çok Seviyorum”

Köpeğini insanlardan daha çok sevdiğini belirten Pınar Deniz, bunun sebebini açıkladı:

“İnsanların öze dönmesi gerekiyor. Belki de daha büyük sanat çıkacak bu kaostan. İnsan sevmemeye başladım. Hayvanları sevmeyi tercih ediyorum. Köpeğimi insanlardan daha çok seviyorum. Fikri özgür ve sınırsız insanlara ihtiyacımız var. Sınırlı kafa yapısına sahip insanlarla iletişim kurmak istemiyorum. Kendi içime dönüp kendi hayatımı aydınlatmakla meşgulüm.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler