Ana SayfaDedikoduPelin Karahan: Bodrum'da Fiyatlar...

İlgili Postlar

Pelin Karahan: Bodrum’da Fiyatlar…

İş insanı Bedri Güntay ile 2014 yılında dünyaevine giren, 2014’te Ali Demir’in dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan Pelin Karahan, 2017’de ikinci çocuğu Can Eyüp’ü kucağına almıştı. Son olarak ‘Bir Zamanlar Kıbrıs’ dizisinde rol alan güzel oyuncu, son dönemde verdiği kilolar hakkında konuşurken, popüler tatil bölgesi Bodrum’da bazı restoranların uyguladığı yüksek fiyat politikası hakkında konuşan Pelin Karahan “Bodrum’da fiyatlar çok uçuk” dedi.

Pelin Karahan Yeni Bir Kolajen Markasının Yüzü Seçildi!…

Türkiye ’nin önemli tiyatro ve sinema oyuncularından olan özellikle Bir Zamanlar Kıbrıs, Muhteşem Yüzyıl ve Kavak Yelleri gibi önemli yapımlarla Türk halkının kalbinde taht kuran Pelin Karahan, OSENDE Collagen ’in reklam filminde oynadı.

Pelin Karahan Senaryoyu Okuyunca Ağladı!

Pelin Karahan ’ın günlük rutininden anların canlandırıldığı reklam filminde, OSENDE Collagen ’in günün her anına eşlik ettiği anlar ele alınıyor. İlerleyen yaşla birlikte cilt, kemik ve kasların kolajene ihtiyaç duymasından yola çıkılarak hazırlanan filmlerde günlük hayattaki farklı zamanlara ait kesitler izleyicinin empati kurabileceği bir akışla sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler