Ana SayfaDizilerPayitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu

İlgili Postlar

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu. II. Abdülhamit’in hayatından esinlenerek hazırlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Dizi, ne zaman başlayacak? Dizinin yeni sezon yayın tarihi ne zaman? Merak edilen detaylar haberimizde…

Payitaht Abdülhamid ABD ilişkilerine nasıl gönderme yaptı?

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezon yayın tarihi ne zaman?

TRT 1’in zorlu dönemin güçlü padişahı II. Abdülhamid’in hayatından esinlenilerek ekrana getirdiği dizisi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran Payitaht Abdülhamid, 5 Ekim Cuma günü izleyicisiyle buluşacak.

Payitaht Adülhamit Oyuncu Kadrosu

Payitaht Abdülhamid dizisi ekranlarda fırtınalar estirecek

Etkileyici hikayesi ile izleyenleri ekran başına kilitleyen ve Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Hakan Boyav, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Duygu Gürcan ve Emel Dede’nin yer aldığı dizi; güçlü kadrosuna yeni sezonda Gürkan Uygun, Sedef Avcı, Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Suavi Eren, Berke Üzrek ve Alay Cihan’ın da dahil olmasıyla adından söz ettirmeye devam edecek.

30 Eylül 2018 Reyting Sonuçları Açıklandı! Elimi Bırakma mı? Yaparsın Aşkım mı?

Payitaht Abdülhamid yeni sezon başlıyor

Osmanlı İmparatorluğu’nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci “Ulu Hakan” unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı Payitaht Abdülhamid, yeni sezon ilk bölümüyle 5 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1’de!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler