Ana SayfaÜnlülerÖzge Ulusoy, Hayranların'dan Gelen Soruları Yanıtladı!

İlgili Postlar

Özge Ulusoy, Hayranların’dan Gelen Soruları Yanıtladı!

Şimdilerin iş kadını dünyaca ünlü starlardan Victoria Beckham’ın ikonik olan pozunu veren ünlü manken Özge Ulusoy, takipçilerine tam da o kareyi Instagram sayfasından yayınlamıştı.  Özge Ulusoy Hayranların’dan Gelen Soruları Yanıtladı!

Şimdiler de ise Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan manken Özge Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden hayranlarının sorularını yanıtladı. Özge Ulusoy, Hayranların’dan Gelen Soruları Yanıtladı! İşte Detayları;

Özge Ulusoy Kimdir?

Özge Ulusoy,”Senin iddia gitti.”

Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan manken Özge Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden hayranlarının sorularını yanıtladı. Özge Ulusoy, bir takipçisinden gelen “İddiaya girerim hiçbir sevgilin senden uzun olmamıştır” yorumuna dikkat çeken bir karşılık verdi. 1.80 cm. boyundaki Ulusoy, Faruk Çolakoğlu’yla karesini paylaşarak, “Senin iddia gitti. Sevdiğim benden çok uzun. Hatta benim botlarda topuk var” mesajını yazdı.

Özge Ulusoy Meydan Okudu

38 yaşındaki model, “İlişkiyi göz önünde yaşamanın kariyerinizi olumsuz etkileyeceği düşüncesinde misiniz?” sorusuna, “Öyle stratejik düşünceler benden çok uzak. Kaçmak saklanmak gibi bir durumumuz yok. İşlerimiz ikimiz için de önemli onlarla anılmayı tercih ediyoruz diyebiliriz” yanıtını vermişti. Aşkı da tarif eden Özge Ulusoy, “Bulması zor olan ama kıymetli bir his. Aşk benim için çok kıymetli” demişti. Ünlü model, “Podyumlara veda etmeyi planladığınız bir tarih var mı?” sorusu üzerine ise “Vücudum izin verdiği sürece böyle bir planım yok. Hep beraber yaşayıp göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Özge Ulusoy Aşk Tazeledi!

Özge Ulusoy, Hayranların’dan Gelen Soruları Yanıtladı!

Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan manken Özge Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden hayranlarının sorularını yanıtladı. Özge Ulusoy, bir takipçisinden gelen “İddiaya girerim hiçbir sevgilin senden uzun olmamıştır” yorumuna dikkat çeken bir karşılık verdi. 1.80 cm. boyundaki Ulusoy, Faruk Çolakoğlu’yla karesini paylaşarak, “Senin iddia gitti. Sevdiğim benden çok uzun. Hatta benim botlarda topuk var” mesajını yazdı.  Aşkı da tarif eden Özge Ulusoy, “Bulması zor olan ama kıymetli bir his. Aşk benim için çok kıymetli” demişti. Ünlü model, “Podyumlara veda etmeyi planladığınız bir tarih var mı?” sorusu üzerine ise “Vücudum izin verdiği sürece böyle bir planım yok. Hep beraber yaşayıp göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Özge Ulusoy, koronavirüs pandemi bittikten sonra, “Anne ve babama sarılıp 40 dakika ayrılmadan durmak istiyorum” şeklinde konuşmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler