Ana SayfaDedikoduÖzge Özder: Ailece Domuz Gribi Olduk

İlgili Postlar

Özge Özder: Ailece Domuz Gribi Olduk

Kızları Luna’yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın sevincini yaşayan Özge Özder, Sinan Güleryüz ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Yalnız başına alışveriş turuna çıkan Özder, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Ailece domuz gribine yakalandıklarını söyleyen oyuncu, “40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı mücadele verdik” açıklamasında bulundu.

Mutluluğunu Takipçileri ile Paylaştı

2018 yılında Sinan Güleryüz ile hayatını birleştiren oyuncu dör ay önce kızı Eva Luna’yı kucağına almıştı. Şu sıralar ailesi ile Bodrum’da tatil yapan Özder, kızının ilk kez “Anne” dediğini takipçileri ile paylaştı.

Kızının ilk kez ‘Anne’ dediğini söyleyen oyuncu mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi. Ailece çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncu, gönderisine, “Benim minik tırtılım bugün ‘Anne’ dedi… Bana ‘Anne’ dedi benim ay ışığım, ay kızım… Hem de defalarca, hem de bile isteye, hem de beni çağırarak, üst üste… (Tam da bu mekanda, saat 20:00 sularında…) Bir kelime ki dünyaları verirsin hiç düşünmeden… Senin varlığını hissettiğim günden bu yana şükretmediğim tek günüm yok minik mucizem… Ömrüm oldukça gölgen olacak o annen… Varlığına bin şükür… ” notu ile paylaştı.

Hamilelik Haberini Şu Cümlelerle Paylaşmıştı

42 yaşında olan Özge Özder’den hamilelik müjdesi geldi. Oyuncu hamile olduğu haberini sosyal medyada sevenleri ile paylaştı. Özge Özder’in duygu dolu paylaşımı;

“Bazen ne diyeceğini, nasıl diyeceğini bilemiyor insan… Kelimeler yetersiz kalıyor. Hep en güzel dilekleriniz hatta istekleriniz içindeydi bizden bir bebek haberi almak. Hep ‘çoğalın’ dediniz bizi sevenler olarak. Biz aslında hep çoktuk kendimize ve hatta taştık kendi içimizde ama şimdi kısmetse daha da çoğalıyoruz işte..

Sizlerin de duaları, iyi enerjisi ve sevgisi eşliğinde geliyor kızımızın müjdeli haberi. İnanıyorum ki bizim bu zor döneme denk gelen yolculuğumuz kara kalplere inat, yine iyi kalplerinizin ve iyi dileklerinizin enerjisini kuşanıp en güzel şekilde tamamına erecek. Dilerim ki, bu zor günlerde yüce yaradan koruyup kollayacak hepimizi ve taşıdığım bu küçük canı, ve o da gözlerini sağlıkla açacak.”

“Çocuğu Da Yaptık Geç Kaldın”

Kanal D’de ekranlara gelen ‘Sadakatsiz’ dizisinin yıldızı, “Gerçekten insan inanmak istemiyor varlığınıza. Aşkım kısmetim çıktı koş” notunu yazmıştı. Sinan Güleryüz ise “Çocuğu da yaptık, geç kaldın kardeş” yorumunda bulunmuştu.

Özge Özder: Ailece Domuz Gribi Olduk

Özge Özder, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Yalnız başına alışveriş turuna çıkan oyuncu, 10 gündür hasta olduğunu ve yeni iyileştiğini açıkladı. Özder, “Domuz gribi olduk, 40 derecenin üstünde korkutucu bir ateşle bayağı mücadele verdik. Maalesef ailece hasta olduk, yeni atlattık” dedi.

Özge Özder Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler