Pazartesi, Haziran 14, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Ozan Güven, Editör Sevgilisiyle Evlilik Planı Yapıyor!

Ozan Güven, Editör Sevgilisiyle Evlilik Planı Yapıyor!

-

Ünlü oyuncu Ozan Güven’in, en son yeni sevgilisiyle evinin sokağında kameralara takılmıştı. Bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Deniz Bulutsuz ile Ozan Güven’in yapmış oldukları planların Detayları Haberimizde..Ozan Güven: Evin Önünde Bekleme Durumları BitsinOzan Güven, Editör Sevgilisiyle Evlilik Planı Yapıyor!

Muhteşem Yüzyıl, İkinci Bahar, Canım Ailem, Yahşi Batı, A.R.O.G. ve G.O.R.A gibi büyük ses getiren projelerle tanıdığımız ünlü oyuncu Ozan Güven ile yeni sevgilisi Deniz Bulutsuz son olarak evlerinin sokağında objektiflere yansımışlardı.

Ozan Güven kimdir?

Deniz Bulutsuz ile Ozan Güven
Deniz Bulutsuz ile Ozan Güven

Komşusu ünlü komedyem Cem Yılmaz’a misafirliğe giden ünlü oyuncu, magazincileri görür görmez sevgilisi Deniz Bulutsuz ile hızlıca  evine girmişti. Tv 100 kanalının yapmış olduğu özel habere göre Ozan Güven’in uzun zamandır aşk yaşadığı dergi editörü olan Deniz Bulutsuz ile evlenip hatta çocuk sahibi olmak istiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...