Ana SayfaDizilerÖmer 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer İle Gamze Resmen Evleniyor!

İlgili Postlar

Ömer 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer İle Gamze Resmen Evleniyor!

Star Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ömer, 14. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ömer’in, nişanı atmasıyla aile büyük bir kaosun içine giriyor. Gamze, sözünden dönemeyip Erdal’la sözleniyor. Süreyya, Ömer’den ayrılmamak için her yolu deniyor. En son, Ömer’le birlikte olduğunu babasına söylüyor. İşler iyice karışırken Ömer Gamze’yi, nikah masasına oturtuyor. Ömer 15. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ömer ile Gamze, resmen evleniyor.

Ömer İle Gamze Resmen Evleniyor!

Ömer 15. bölüm 1. fragmanında; Süreyya babasına, Ömer’in kendisiyle zorla birlikte olduğunu söylüyor. Ömer, Hüsnü’nün karşısına çıkıp ona, kızına asla dokunmadığını söylüyor. Hüsnü ise ona, onu da babasını da bu mahallede barındırmayacağını söyleyip tehdit ediyor. Reşat, büyük bir bunalıma giriyor. İnsanların kendisine güvenmemesinden korkuyor. Gamze Ömer’e, kendisini kandırdığını söylüyor.

İşte Ömer 15. bölüm 1. fragmanı…

ÖMER 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, Gamze’nin kapısına dayanıp kaçmak istediğini söyledikten sonra Gamze, Nisa’dan yardım istiyor. Ondan, kardeşine sahip olmasını istiyor.Nisa Ömer’i, eve alıp onunla konuşuyor. Fatih ise onların konuştuklarını dinliyor. Gamze, içeri girip kahveleri ikram ediyor.

İkilinin söz yüzüklerini Reşat hoca kesiyor ve Gamze ile Erdal sözleniyor. Süreyya, Ömer’le konuşmaya gidiyor. Ömer, kararının kesin olduğunu ve onunla evlenmeyeceğini söylüyor. Süreyya, daha sonra Reşat hocanın yanına gidiyor. Ona Ömer’i sevdiğini söylüyor. Oda, oğlu ile onun hakkında hayırlısının olacağını oğlunun bu evliliği istemediğini söylüyor.

Bunun üzerine Süreyya, Figen’in söylediklerini aklının bir ucuna koyup Tuna’nın doğum gününe gidiyor. Orada Ömer’in yanına oturup ondan bir şans daha istiyor. Ama Ömer, onu sevmediğin yineleyince Süreyya Ömer’e, onunla birlikte olduklarını babasına söylemekle tehdit ediyor.

Süreyya ile Figen, konuşurken annesi durumu öğreniyor. Hüsnü’de durumu öğrenince Reşat hocanın karşısına çıkıp ona, oğlunun kızını kirlettiğini haykırıyor. Bunlardan habersiz Ömer, Gamze’nin kendisini sevdiğinden emin bir şekilde onun Erdal’la evlenmesini istemiyor ve Gamze’yle evlenmek için gizli bir plan yapıyor.

Bu arada Hakan, Ömer’in Gamze’yle ilişkisini öğrenip Nisa’yı bu gerçeği ailesine söylemekle tehdit etmeye başlıyor. Gamze ile Erdal, romantik bir akşam geçirmek için sözleşiyor. Erdal, bir yat kiralayıp onunla unutulmaz bir gece geçirmek istiyor.

Ömer, Gamze’yi arayıp arkadaşının nikahı olduğunu onunda, kendisiyle birlikte nikah şahidi olmak istediğini söylüyor. Gamze Ömer’i, kıramıyor ve o nikah törenine hazırlanıyor. Hatta, gelinin yüzüğünü ve kolyesini birlikte seçiyor.

Gamze, nikah töreninin yapılacağı yere gittiğinde, nikaha şahitlik yapacağını zannederken kendisini nikah masasında buluyor. Gamze, Ömer’le evlenmeyi kabul ediyor ve ikili resmen evleniyor.

Ömer 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına Oturuyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler