Ana SayfaDizilerKraliçe 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!

İlgili Postlar

Kraliçe 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe, 6. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, tamda Deniz’le birlikte olmaya başlamışken Gaye ortaya çıkar. Ateş için olaylar asla durmak bilmez. Bu kez de Gaye’nin baskısı altına girer. Gaye, Ateş’in karşısına çiftlikte çıkar ve ona kendisinden kurtulamayacağını söyler. O sırada Deniz gelir. Deniz, onların konuşmalarını duyuyor mu? Kraliçe 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Zeynep, kardeşlerine kendisini affettirmeye çalışıyor.

Zeynep Kardeşlerine Kendisini Affettirmeye Çalışıyor!

Kraliçe 6. bölüm 3. fragmanında; Zeynep, kardeşlerine birlikte olduğu insanın evli olduğunu bilmediğini anlatmaya çalışıp, onlara kendisini affettirmeye çalışıyor. Onlara, aşık olduğu insanın evli olduğunu çok sonra öğrendiğini ve ondan sonra ondan vazgeçtiğini anlatıyor. Zeynep’in gerçekten masum olduğunu anlayan kardeşleri ona sarılıp özür diliyor.

İşte Kraliçe 6. bölüm 3. fragmanı…

KRALİÇE 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali, Ziya’nın tuzağına düşüp yüz bin lira karşılığında o malları çiftliğe yerleştirir. Son anda Zeynep Ali’nin bir şeyler sakladığını görür ve kardeşinin Ziya’nın tuzağına düştüğünü anlar. Ona çok öfkelenir ama ne yapmak gerektiğini de hemen düşünür. İki kardeş o malları götürüp Ziya’nın yerine bırakır. Ziya, ertesi gün büyük bir zevkle Ali’yi polislere ihbar eder.

Polisler çiftlikte bir şey bulamayınca Ziya, oyuna geldiğini anlar. Bu oyunu bozanın Zeynep olduğunu anlayan Ziya, ondan intikam almak için kardeşlerinin yanında Zeynep’in evli bir adamla ilişkisi olduğunu açıklar. Bu durum karşısında Zeynep, çok bozulur.

En çok Deniz kardeşine tepki gösterir. Ona, kendisinin yaşadığı durumu anlamamış gibi nasıl evli bir adamla ilişki kurduğunu sorar. Zeynep, komiserin evli olduğunu bilmeden onunla birlikte olduğunu bir türlü ne Deniz’e ne de, Ali’ye anlatamaz.

Deniz çiftliğe yatırım yapmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz onunla görüşmeyi kabul eder. Ateş bir yandan Deniz’in güvenini kazanmaya çalışırken Gaye’nin oyunundan haberi yoktur. Deniz ise Mahirle görüşerek boşanma davasını açmayı planlarken Ateş’in oyununa oyunla karşılık vermeyi kafasına koyar.

Kraliçe dizisi 6. yeni bölümüyle yarın akşam 20:00’da ekranlara gelecek.

Kraliçe 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gaye Ateş’in Başına Bela Oluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler