Ana SayfaDizilerTetikçinin Oğlu 3. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Huriye Abisini İntikam Almaktan...

İlgili Postlar

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Huriye Abisini İntikam Almaktan Vazgeçirmeye Çalışıyor!

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Tetikçinin Oğlu, 3. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Korkmaz Metin’e, annesine ne olduğunu sorar. Oda, bir adamın kendilerini arabaya bindirip götürürken kaza yaptıklarını ve annesinin öldüğünü söyler. Korkmaz’ın, adamın kim olduğunu sormasıyla Metin, öfkelenir. Metin, hayatının en büyük kabusundan bahsettiğini onun merak ettiği şeyin bu olduğu karşısında şaşırır. Tetikçinin Oğlu 3. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Huriye abisini, intikam almaktan vazgeçirmeye çalışıyor.

Huriye Abisini İntikam Almaktan Vazgeçirmeye Çalışıyor!

Tetikçinin Oğlu 3. bölüm 2. ön izlemesinde; Huriye, abisinin yanına gidip ona, acısını anladığını söyleyip onun bu intikam duygusundan vazgeçirmeye çalışıyor. O olmazsa kendilerine ne olacağını soruyor. İskender ise, oğlunun intikamından vazgeçmek istemiyor. Huriye ona, onun iyi olduğunu görmeden oradan gitmek istemediğini söylüyor.

İşte Tetikçinin Oğlu 3. bölüm 2. fragmanı…

TETİKÇİNİN OĞLU 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Metin, İskender’in kurşunuyla göğsünden yaralanır. Korkmaz İskender’i, etkisiz hale getirip oğlunu omzuna alıp oradan kaçırır. Bu arada hasta olan Metin’in kanaması durmaz. İskender, oğlunu toprağa vermeden onlar kaçmasın diye tüm çıkışları tutar.

Huriye, yeğeni Yiğit’in ölümünü duyunca hemen Bodrum’a gelir. Yunus, yıllardır kendisini görmeye gelmeyen annesine öfke kusar. Huriye, abisinin Korkmaz’ın peşinde olduğunu öğrenince onu arar ve ona yardım etmek istediğini söyler. Korkmaz, Metin’i hastaneye götürüp tedavi ettirir. Ama polislerin kendisini bulmadan oradan çıkmak zorunda kalır.

Hastanede Metin’in hemofili hastası olduğunu öğrenir. Daha sonra Huriye’nin eski evine gider. Huriye, onları evinde saklar. Metin, kendisine geldikten sonra Korkmaz’ı babası olarak görmez. Onun kendisini bulmadığı için affetmez. Korkmaz, karısının öldüğünü oğlunun yetimhanede büyüdüğünü ondan öğrenir.

Yunus Sibel’e, Yiğit’i nasıl öldürdüğünü anlatır. Sonra bu sırrı kimseye anlatmaması için onu tehdit eder. Sibel, Metin’in başının dertte olduğunu anlar ve onu arar. Metin, Erol’u kurtarmak için Huriye’nin evinden kaçıp Sibel’in evine gider. Ondan Erol’u bulmak için yardım ister.

İskender, Erol’u kaçırıp onu konuşturmak için türlü işkence eder. Metin, ambulans kaçırıp Erol’u İskender’in elinden kurtarır. Korkmaz Sibel’i arar ve onun Erol’u kaçırmak için İskender’in yerine gittiğini öğrenir.

Metin, ambulansla uzaklaşırken İskender başka bir yoldan onun önüne çıkar. Arabanın frenini kesmeden onun üzerine sürer. Metin, onun son anda arabayı üzerine sürmekten vazgeçeceğini düşünür.

Tetikçinin Oğlu 3. yeni bölümüyle bu akşam Fox Tv ekranlarında olacak.

Tetikçinin Oğlu 3. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Metin Korkmaz’a Kaza Gününü Anlatıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler