Ana SayfaDizilerKraliçe 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gaye Ateş'in Başına Bela Oluyor!

İlgili Postlar

Kraliçe 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gaye Ateş’in Başına Bela Oluyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe, 6. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Deniz, Ateş’e bir şans daha vermeyi kabul eder. Ama ondan hayatında daha fazla yalan olmasını istemediğini söyler. Ateş de, Deniz’e bu konuda söz verir. Ama Ateş’in eski sevgilisi onun karşısına çıkıp ondan bir oğlu olduğunu söyler. Ateş, tam işleri yoluna koyduğunu düşünürken bu haberle hayatı yeniden alt üst olur. Kraliçe 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gaye, Ateş’in başına bela oluyor.

Gaye Ateş’in Başına Bela Oluyor!

Kraliçe 6. bölüm 2. fragmanında; Ateş, tamda Deniz’le birlikte olmaya başlamışken Gaye ortaya çıkıyor. Ateş için olaylar asla durmak bilmiyor. Bu kez de Gaye’nin baskısı altına giriyor. Gaye, Ateş’in karşısına çiftlikte çıkıyor ve ona kendisinden kurtulamayacağını söylüyor. O sırada Deniz geliyor. Deniz, onların konuşmalarını duyuyor mu?

İşte Kraliçe 6. bölüm 2. fragmanı…

KRALİÇE 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Ali, Ziya’nın tuzağına düşüp yüz bin lira karşılığında o malları çiftliğe yerleştirir. Son anda Zeynep Ali’nin bir şeyler sakladığını görür ve kardeşinin Ziya’nın tuzağına düştüğünü anlar. Ona çok öfkelenir ama ne yapmak gerektiğini de hemen düşünür. İki kardeş o malları götürüp Ziya’nın yerine bırakır. Ziya, ertesi gün büyük bir zevkle Ali’yi polislere ihbar eder.

Polisler çiftlikte bir şey bulamayınca Ziya, oyuna geldiğini anlar. Bu oyunu bozanın Zeynep olduğunu anlayan Ziya, ondan intikam almak için kardeşlerinin yanında Zeynep’in evli bir adamla ilişkisi olduğunu açıklar. Bu durum karşısında Zeynep, çok bozulur.

En çok Deniz kardeşine tepki gösterir. Ona, kendisinin yaşadığı durumu anlamamış gibi nasıl evli bir adamla ilişki kurduğunu sorar. Zeynep, komiserin evli olduğunu bilmeden onunla birlikte olduğunu bir türlü ne Deniz’e ne de, Ali’ye anlatamaz.

Deniz çiftliğe yatırım yapmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz onunla görüşmeyi kabul eder. Ateş bir yandan Deniz’in güvenini kazanmaya çalışırken Gaye’nin oyunundan haberi yoktur. Deniz ise Mahirle görüşerek boşanma davasını açmayı planlarken Ateş’in oyununa oyunla karşılık vermeyi kafasına koyar.

Kraliçe 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler