Ana SayfaDizilerKraliçe 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu...

İlgili Postlar

Kraliçe 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe, 5. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ali, Ziya tarafından büyük bir tuzağa çekiliyor. Ancak Zeynep’in son anda durumu fark etmesiyle işler değişiyor. Kaybeden taraf olmayı hazmedemeyen Ziya, Zeynep ile komiserin yasak aşkını kardeşlerine ifşa ediyor. Bu duruma Deniz büyük tepki gösteriyor. Çiftliğe ortak olmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz olan Deniz, onunla görüşmeyi kabul ediyor. Kraliçe 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ateş eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğreniyor.

Ateş Eski Sevgilisinden Bir Oğlu Olduğunu Öğreniyor!

Kraliçe 6. bölüm 1. fragmanında; Deniz, Ateş’e bir şans daha vermeyi kabul ediyor. Ama ondan hayatında daha fazla yalan olmasını istemediğini söylüyor. Ateş de, Deniz’e bu konuda söz veriyor. Ama Ateş’in eski sevgilisi onun karşısına çıkıp ondan bir oğlu olduğunu söylüyor. Ateş, tam işleri yoluna koyduğunu düşünürken bu haberle hayatı yeniden alt üst oluyor.

İşte Kraliçe 6. bölüm 1. fragmanı…

KRALİÇE 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, Ziya’nın tuzağına düşüp yüz bin lira karşılığında o malları çiftliğe yerleştiriyor. Son anda Zeynep Ali’nin bir şeyler sakladığını görüyor ve kardeşinin Ziya’nın tuzağına düştüğünü anlıyor. İki kardeş o malları götürüp Ziya’nın yerine bırakıyor. Ziya, ertesi gün büyük bir zevkle Ali’yi polislere ihbar ediyor.

Polisler çiftlikte bir şey bulamayınca Ziya, oyuna geldiğini anlıyor. Bu oyunu bozanın Zeynep olduğunu anlayan Ziya, ondan intikam almak için kardeşlerinin yanında Zeynep’in evli bir adamla ilişkisi olduğunu anlatıyor. Bu durum karşısında Zeynep, çok bozuluyor.

En çok Deniz kardeşine tepki gösteriyor. Ona, kendisinin yaşadığı durumu anlamamış gibi nasıl evli bir adamla ilişki kurduğunu soruyor. Zeynep, komiserin evli olduğunu bilmeden onunla birlikte olduğunu bir türlü ne Deniz’e ne de, Ali’ye anlatamıyor.

Deniz çiftliğe yatırım yapmak isteyen Gaye’nin Ateş’le olan geçmişinden habersiz onunla görüşmeyi kabul ediyor. Ateş bir yandan Deniz’in güvenini kazanmaya çalışırken Gaye’nin oyunundan haberi olmuyor. Deniz ise Mahirle görüşerek boşanma davasını açmayı planlarken Ateş’in oyununa oyunla karşılık vermeyi kafasına koyuyor.

Kraliçe 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ziya Zeynep’in Yasak Aşkını Ortaya Çıkarıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler