Ana SayfaDizilerÇöp Adam 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Peri Doktordan Annesini Öldürmemek İçin...

İlgili Postlar

Çöp Adam 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Peri Doktordan Annesini Öldürmemek İçin Yardım İstiyor!

Star Tv’nin gözde dizisi Çöp Adam, 17. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Tamer Peri’yi, doktora götürmeyi başarıyor. Peri, doktor hanımla konuştuktan sonra biraz rahatlıyor ve onun verdiği ilacı içiyor. O uyurken Tamer, iş yerine gitmiyor ve milyonluk işi kaybettiğini öğreniyor. Ahu’nun kendisini aldattığını ve buna Berrin’in de ortak olduğunu öğrenen Selim, büyük hayal kırıklığına uğruyor. Tamer, babasının Dilber’e kurduğu tuzağı öğrenip onu evden kovuyor. Bülent ise, İpek’e iş birliği teklif ediyor. Peri, Tamer’in iş yemeğini basıp olay çıkarıyor. Bu sefer Tamer, onunla birlikte bir delilik yapıyor. Çöp Adam 18. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Peri, doktordan annesini öldürmemek için yardım istiyor.

Peri Doktordan Annesini Öldürmemek İçin Yardım İstiyor!

Çöp Adam 18. bölüm 1. fragmanında; Tamer, camlarını kırdığı restoranı elli milyon karşılığında satın alıyor. Berrin, Tamer’in çok değiştiğini fark ediyor. Seko Berrin’e, Tamer’le ilgili hala umudu olup olmadığını soruyor. O sırada Aysel onları duyuyor ve Seko’nun Berrin’e karşı hisleri olduğunu öğreniyor. Peri, doktor hanıma gidip annesini öldürmemek için kendisine engel olmasına yardım etmesini istiyor. Annesinin şirkete geldiğini öğrenen İpek onu buluyor. Hem de Bülent’le birlikte aynı evde… Daha sonra Berrin’i bulup onu boğazlıyor.

İşte Çöp Adam 18. bölüm 1. fragmanı…

ÇÖP ADAM 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tamer Peri’nin, gerçekten yardım alması gerektiğini anlayıp onu doktora götürmeyi başarıyor. Doktor hanım, Peri’nin yaşadığı travmaları konuşup rahatlaması gerektiğini anlıyor. Öncelikle onun güvenini sağlayıp zorlamadan ona verdiği ilacı içmesini sağlıyor. Peri, ilacı içtikten sonra derin bir uykuya dalıyor.

Aysel, Bülent’in Funda’nın odasında kaldığını öğrenip onu işten kovuyor. Tamer, kimsenin işten çıkarılmadığını söyleyip herkesi işine gönderiyor. Bülent, Funda’yı tehdit edince oda gidip Dilber’in telefonundan o adama mesaj yazıp çağırdığını Meryem’e anlatıyor.

Durumu öğrenen Tamer, babasını evden kovuyor. Aysel ise, onunla gitmiyor. Tamer annesine, kesinlikle Bülent’e para göndermesini istemediğini söylüyor. Ahu’nun kendisini Cenk’le aldattığını öğrenen Selim, karısına değil bu işe alet olan Berrin’e çok kırılıyor ve orayı terk ediyor.

Berrin, eskiden yaşadıkları evi kiralamak istiyor. Kefil olarak da Seko’dan yardım istiyor. Tamer, durumu öğrenince Berrin’e bir yalı satın almak istiyor. Ama Berrin, bu teklifi kabul etmiyor. Milyonluk iş kaybeden Tamer, durumu düzeltmek için müşterileriyle görüşme yemeğine çıkıyor.

Peri Tamer’in, bir kadınla yemeğe çıktığını öğrenince orayı basıyor. Tamer, restorandan kovulunca çocukluğu aklına geliyor ve Peri ile birlikte oradan dışarı çıkıyor. Daha sonra eline aldığı taşla restoranın camlarını aşağı indiriyor.

Çöp Adam 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Peri İyileşme Yolunda İlk Adımı Atıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler