Ana SayfaDizilerAldatmak 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tarık Güzide'yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!

İlgili Postlar

Aldatmak 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tarık Güzide’yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatmak, 28. yeni bölümüyle 27 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ozan ile Tolga, Oltan’ın güvenini kazanmak için tehlikeli bir plan yapar. Bu planın sonunda Ozan yaralanır. Tarık, Yeşim’in kendisini zehirlediğini anlayıp onu terk eder. Yeşim, Güzide’nin evini soyup aldığı eşyaları satar. Güzide bunu ispatlayıp Yeşim’i, köşeye kıstırır. Ozan, Zeliş’le birlikte eve geldiklerinde Yeşim ve annesiyle karşılaşır. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğunu öğrenir. Aldatmak 28. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Tarık, Güzide’yle boşanmaktan vazgeçiyor.

Tarık Güzide’yle Boşanmaktan Vazgeçiyor!

Aldatmak 28. bölüm 1. fragmanında; Tolga, hastanede Oylum’la Behram’ı görüyor ve Oylum’un hamile olduğunu öğreniyor. Yeşim, Tarık’ın ilişki kurduğu başka bir kadının hamile olduğunu öğrenince onun saçını başını yoluyor. Güzide ile Tarık’ın, boşanma mahkemelerinin günü geliyor. Tarık mahkemede, Güzide’den boşanmak istemediğini söylüyor.

İşte Aldatmak 28. bölüm 1. fragmanı…

ALDATMAK 27. BÖLÜM ÖZETİ!

Güzide, evini tekrar alıp Tarık’ı evden gönderir. Yeşim ise, Tarık’ın buna izin vermesini hazmedemez. Tarık, kendisini öldürmek isteyenin Yeşim olduğunu anlar ve onu terk eder. Oylum, annesine hamile olduğunu söylemeden bebekten kurtulmak ister. Behram’ın tehditleri karşısında ne yapacağını bilemez duruma gelir ve başka bir doktor bulup onun haberi olmadan bebeği aldırmayı planlar.

Oltan, yine Ozan’ı tehdit edip kötü işlerine alet etmek ister. Ondan bir emaneti bırakmasını ister. Ozan da kabul eder. Yolda ise, Ozan’ı götüren taksici onu ormanlık bir alana götürüp yaralar. Yaralanan Ozan, hastaneye kaldırılır.

Hastanede Güzide, Oltan’ın üzerine yürüyüp eğer oğluna bir şey olursa onu kendi elleriyle öldüreceğini haykırır. Elmas hanım, Ali Zezai’nin avukatlığına soyunup onu kurtarmak için uğraşır. Tarık, Öykü’nün merdivenlerden düştüğünü öğrenince onu Yeşim’in elinden alıp oteline götürür.

Tolga, Behram’ı Oylum’un gözünden düşürmek için yaptığı planda Ozan’ın yaralanmasına neden olduğu için çok üzülür. Hastaneye gittiğinde Güzide’nin yüzüne bakamayıp yaptığından pişman olur. Ozan, bu planı Ozan’la birlikte yaptıklarını annesine itiraf eder.

Oylum Behram’ın yanına gidip ona, birlikte olamayacaklarını farklı dünyaların insanları olduğunu söyleyip onu terk eder. Behram’dan kurtulduğunu düşünen Oylum hemen bebekten kurtulup Tolga’ya geri dönmeyi düşünür. Oltan, Ozan’ın kendisine tuzak kurduğunu anlar.

Oylum Behram’ın, ayrılma kararını kabul ettiğini düşünüp rahatlar. Ama Behram Oylum’un yanına gelip ona, Tolga’nın silahlı saldırıya uğradığını onun ölebileceğini söyler. Oylum, bunun üzerine Behram’dan iyice korkmaya başlar. Behram ona, kendisini zorla sevdiğini söylemesini ister. Oda, söylemek zorunda kalır.

Güzide, evini soyanın Yeşim olduğunu anlar. Yeşim’i ve teyzesini eve çağırıp onları spot eşya satan kişiyle yüzleştirir. O sırada Ozan, kız arkadaşı Zeliş’le eve gelir. Güzide, Zeliş’in Yeşim’in kuzeni olduğun öğrenip yeni bir şok yaşar.

Aldatmak 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Güzide Zeliş’in Yeşim’in Kuzeni Olduğunu Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler