Ana SayfaDizilerÖmer 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına...

İlgili Postlar

Ömer 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına Oturuyor!

Star Tv’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Ömer, 14. yeni bölümüyle 24 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ömer Gamze’ye, Erdal’la nişanlanıp, onun da kendisi gibi acı çekmesini istemediğini söyler. Gamze, içeri morali bozuk bir şekilde girer. Süreyya’nın babası Reşat’ın karşısına çıkıp ona hakaret eder. Ömer, Süreyya’nın babasının karşısına çıkıp kızıyla evlenmek istemediğini bunu neden anlamak istemediklerini söyler. Süreyya ise, Figen’in taktiklerine uyup Reşat’ın yanına gidip ona Ömer’in kendisiyle birlikte olduğunu söyler. Ömer 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gamze ile Ömer, gizlice nikah masasına oturuyor.

Gamze İle Ömer Gizlice Nikah Masasına Oturuyor!

Ömer 14. bölüm 2. fragmanında; Gamze ile Erdal, sözleniyor. Süreyya Ömer’i, birlikte olduklarını söylemekle tehdit ediyor. Süreyya’nın babası durumu öğrenip Süreyya’ya tokat atıyor. Ömer, Erdal ile Gamze’yi geriden izliyor. Gamze’nin Erdal’a kendini öptürmek istemediğini görünce seviniyor. Gamze ile Ömer, gizlice nikah masasına oturuyor. Bu Ömer’in hayali değilse tabi..

İşte Ömer 14. bölüm 2. fragmanı….

ÖMER 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Hakan, sevgilisi tarafından terk edilince mecburen Nisa’ya geri döner. Nisa, baba evinden kendi evine kocasıyla birlikte döner. Ancak, artık ona hiç güvenmez. Gamze, Süreyya ile Ömer’i öpüşürken gördükten sonra yemekte onların yanlarına gelmemek için mutfakta oyalanır.

Onlar gittikten sonra Erdal’ı arayıp, onunla buluşur ve ona artık hep birlikte olmak istediğini söyler. Erdal, Gamze’ye yapmak istediği romantik evlenme teklifini ayak üstü yapar. Gamze, eve geldikten sonra annesine Erdal’la evlenme kararı aldıklarını söyler.

Ömer Süreyya’ya, ona karşı bir şey hissetmediğini söyler ve nişanı atar. Süreyya, ağlayarak eve gidince babası Reşat’ı arayıp Ömer’in nişanı neden attığını sorar. Durumlardan haberi olmayan Reşat, şok olur. Ömer’i karşısına alıp konuşurken Erdal’dan telefon gelir.

Erdal Reşat’a, ertesi gün Gamze’yi istemeye onu davet ettiğini söyler. Ömer de, o anda Gamze’nin Erdal’la evlenme kararı aldığını öğrenir. Gamze, Süreyya’nın annesinden Ömer’in nişanı attığını öğrenir ve önce çok mutlu olur. Sonra Ömer’le buluşur. Ömer Gamze’ye, Erdal’la evlenmesini istemediğini söyler.

Oda, bu evliliğin olması için çok çaba gösterdiğini söyleyip gider. Figen, Ömer’siz yapamayacağını söyleyen ablasına, akıl verir. Ona, Ömer’le birlikte olduklarını babasına söylerse bu evliliğin mecburen olacağını söyler. Erdal, elinde çiçeklerle Gamze’yi istemeye gider. Ömer, dayanamayıp kapıya dayanır ve Gamze’ye, bu evliliği yapmamasını birlikte kaçıp mutlu olabileceklerini söyler.

Ömer 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Süreyya’nın Yalanı Ortalığı Karıştırıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler