Ana SayfaDizilerOğlum 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İrfan Tuğrul'un Dükkanını Basıyor!

İlgili Postlar

Oğlum 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İrfan Tuğrul’un Dükkanını Basıyor!

Show Tv’nin sevilen dizisi Oğlum, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sedat, Demet’in yanına gidi Adli Tıp’tan bir arkadaşıyla konuştuğunu, Kaan’ın ağında bir çatlak olduğunu tespit ettiğini öğrendiğini anlatır. Demet, Kaan’ın ağaçtan düşmüş olabileceğini, Efe’nin anlattıklarının doğru olabileceğini anlar. Oğlum 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İrfan, Tuğrul’un dükkanını basıyor.

Oğlum 7. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Demet Efe’nin Doğru Söylediğini Anlıyor!

İrfan Tuğrul’un Dükkanını Basıyor!

Oğlum 7. bölüm 2. fragmanında; Melike, Efe’yi içeri alıyor ve ona o gün orada neler olduğunu kendisine anlatmasını istiyor. İrfan, Tuğrul’un dükkanına gidip camlarını aşağı indiriyor. Sedat Demet’e, adli tıptan arkadaşıyla görüştüğünü Kaan’ın ağaçtan düştükten sonra ölmediğini öğrendiğini anlatıyor.

İşte Oğlum 7. bölüm 2. fragmanı…

OĞLUM 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Efe, kurula girer ve tam o gün olanları anlatacakken altına kaçırır. Doktorlar Efe’nin akıl sağlığının yerinde olduğu raporu verir.  Zeynep, tüm cesaretini toplayıp Melike’yle konuşmak için onun evine gider. Melike, onu eve alır. Ona, ne söylemek istiyorsa söyleyip gitmesini ister. O sırada İrfan gelir ve kurulun Efe’ye akıl sağlığı yerinde raporu verdiğini söyler.

Onu görünce Zeynep hemen evden çıkar. Oğlunun doğruları söylediği için mutlu olur. Tuğrul, işlerini düzeltmek için herkese oğlunun hasta olduğunu söyler. Akli dengesi yerinde raporu verilince üzülür. Eve gelip Zeynep’in Efe’ye mektup yazdığını duyunca deliye döner. Karı koca tartışır ve ayrılmaya karar verir.

Tuğrul, sevgilisi Işıl’ın evine gider. Zeynep’de, valizini toplayıp evi terk eder ve yakın arkadaşı Işıl’ın evine gider. Tuğrul oradayken Zeynep gelir. Işıl hemen Tuğrul’u içeri saklar. Zeynep’i banyoya gönderip onu dışarı çıkarır. İrfan, oğlu öldükten sonra eline bıçak alamaz.

Oğlunun çok sevdiği kuzulara kıyıp kesemez ve işinden istifa eder. Bu arada Ceren’in videosu okula yayılır. Okulda dışlanan Ceren, yaşadıklarını ailesine anlatamaz. Tuğrul, avukatından oğlunun tutuksuz yargılanması için ailesinin bir arada olması gerektiğini öğrenip Zeynep’le barışmak ister.

İlk girişimi başarısız olur. Annesinin devreye girmesi ve Tuğrul’un oğlu için barışmak istediğini öğrenince evine döner. Efe, hapishanede kendisiyle uğraşan çocuğun uyuyunca koynuna böcek koyacağını duyunca günlerce uyumaz. Demet, Efe’ye savcının söylediklerini anlatır. Efe, tam konuşmaya başlamışken bayılır.

Demet Efe’nin, anlattıklarından Kaan’ın ağaca çıkıp oradan düştüğünü anlar. Aslında o gün Efe oradan ayrıldıktan sonra Kaan kendisine gelir. Ama meczup bir kadın onu görür. O kadın mı Kaan’a bir şey yaptı bilinmez.

Oğlum 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efe’nin Eve Dönüşü!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler