Ana SayfaDizilerOğlum 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efe'nin Eve Dönüşü!

İlgili Postlar

Oğlum 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efe’nin Eve Dönüşü!

Show Tv’nin sevilen dizisi Oğlum, 7. yeni bölümüyle 23 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İrfan, Efe’nin serbest bırakıldığını öğrenip üzgün bir şekilde eve döner. Efe, gizlice annesinin telefonundan kendisiyle ilgili tüm haberleri okur. Sonra annesine haber vermeden dışarı çıkıp çiçek toplar. Melike’nin kapısını çalar. Efe’yi elinde çiçeklerle karşısında gören Melike ne yapacak? Oğlum 7. bölüm 1. ön izlemesi yayınlandı. Efe’nin eve dönüşü!

Efe’nin Eve Dönüşü!

Oğlum 7. bölüm 1. ön izlemesinde; Efe, serbest kalınca annesiyle babası onu eve getiriyor. Tuğrul, oğluyla hiç ilgilenmiyor. Anneannesi Efe’nin moralini yerine getirmeye çalışıyor. Efe, yıkanmak üzere onların yanından ayrılıyor.

https://youtu.be/2BnRqX4zWr8

OĞLUM 6. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Efe, kurula giriyor ve tam o gün olanları anlatacakken altına kaçırıyor. Doktorlar Efe’nin akıl sağlığının yerinde olduğu raporu veriyor.  Zeynep, tüm cesaretini toplayıp Melike’yle konuşmak için onun evine gidiyor. Melike, onu eve alıyor. Ona, ne söylemek istiyorsa söyleyip gitmesini istiyor. O sırada İrfan geliyor ve kurulun Efe’ye akıl sağlığı yerinde raporu verdiğini söylüyor.

Onu görünce Zeynep hemen evden çıkıyor. Oğlunun doğruları söylediği için mutlu oluyor. Tuğrul, işlerini düzeltmek için herkese oğlunun hasta olduğunu söylüyor. Akli dengesi yerinde raporu verilince üzülüyor. Eve gelip Zeynep’in Efe’ye mektup yazdığını duyunca deliye dönüyor. Karı koca tartışıyor ve ayrılmaya karar veriyor.

Tuğrul, sevgilisi Işıl’ın evine gidiyor. Zeynep’de, valizini toplayıp evi terk ediyor ve yakın arkadaşı Işıl’ın evine gidiyor. Tuğrul oradayken Zeynep geliyor. Işıl hemen Tuğrul’u içeri saklıyor. Zeynep’i banyoya gönderip onu dışarı çıkarıyor. İrfan, oğlu öldükten sonra eline bıçak alamıyor.

Oğlunun çok sevdiği kuzulara kıyıp kesemiyor ve işinden istifa ediyor. Bu arada Ceren’in videosu okula yayılıyor. Okulda dışlanan Ceren, yaşadıklarını ailesine anlatamıyor. Tuğrul, avukatından oğlunun tutuksuz yargılanması için ailesinin bir arada olması gerektiğini öğrenip Zeynep’le barışmak istiyor.

İlk girişimi başarısız oluyor. Annesinin devreye girmesi ve Tuğrul’un oğlu için barışmak istediğini öğrenince evine dönüyor. Efe, hapishanede kendisiyle uğraşan çocuğun uyuyunca koynuna böcek koyacağını duyunca günlerce uyumuyor. Demet, Efe’ye savcının söylediklerini anlatıyor. Efe, tam konuşmaya başlamışken bayılıyor.

Demet Efe’nin, anlattıklarından Kaan’ın ağaca çıkıp oradan düştüğünü anlıyor. Aslında o gün Efe oradan ayrıldıktan sonra Kaan kendisine geliyor. Ama meczup bir kadın onu görüyor. O kadın mı Kaan’a bir şey yaptı bilinmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler