Ana SayfaDizilerO Kız 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Sitare Zeynep'e Ozan'la Aşk Yaşamasını...

İlgili Postlar

O Kız 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Sitare Zeynep’e Ozan’la Aşk Yaşamasını Teklif Ediyor!

Kanal D’nin yeni gözde dizisi O Kız, 3. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Hastanede durumlar gittikçe karışır. Fevzi, Zeynep’e tokat atıp Kadir’e dönerek böyle baba olunacağını söyler. Kadir, onun gibi bir baba olmak istemez ve fenalaşır. Zeynep, babasını sakinleştirmeye çalışır. O Kız 3. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Sitare Zeynep’e, Ozan’la aşk yaşamasını teklif ediyor.

Çarşamba Dizileri 2022

Sitare Zeynep’e Ozan’la Aşk Yaşamasını Teklif Ediyor!

O Kız 3. bölüm 3. fragmanında; Kadir ile Zeynep, Fevzi tarafından kapı dışarı ediliyor. Sitare, zor zamanlar geçiren Zeynep’e Ozan’la aşk yaşaması için teklifte bulunuyor. Ona, aşkın her şeyi temizleyeceğini söylüyor. Babası ile kendine kalacak yer arayan Zeynep’in Sitare’nin teklifine ne cevap vereceği merak konusu oluyor. Çaresiz kalan Zeynep, Sitare’nin bu teklifini kabul mu edecek?

İşte O Kız 3. bölüm 3. fragmanı…

O KIZ DİZİSİNİN 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Ozan’ın takipçileri iyice azalınca Sitare, bir çözüm yolu arar ve Zeynep’i harcamak pahasına o videoyu yayınlar. Zeynep, videoyu çalışanlardan öğrenir. Hemen Ozan’ın yanına gidip o görüntülerin öyle olmadığını söyler. Video, yayımlandıktan sonra herkes görür.

Zeynep’in eniştesinin annesi onu evlendirme derdine düşer. Ona bulduğu talip ise, babası yaşında biri olur. Türkan, kocasının abisini ve yeğenini ezmesine izin verir. Zeynep, kendisine oynanan oyundan habersiz, uygun gördükleri talibin karşısına çıkar.

Sitare, Zeynep’i harcayıp Ozan’ı kurtarmaya çalışır. Ancak Ozan’ın ilişki yaşadığı kadınlar bir bir açıklamada bulunur. Ozan Sitare’ye artık kimsenin kendisini kurtaramayacağını söyler. Sitare, hemen strateji değiştirip Zeynep’in videosunu tekrar yayınlayıp, bu sefer onun yüzünü gösterir.

Düğünde, yanlışlıkla videoyu Kadir görür. Kızının videosunu gören Kadir, çok kötü olur. Onun görmesiyle dedesi de videoyu görüş fenalaşır. Salih, Zeynep’in hayatını karartmakta Sitare, kardeşi ve sevgilisinin eli olduğunu anlar. Önce sevgilisini terk eder.

Fevzi, eve geldikten sonra evde büyük bir kavga çıkarır. Kadir’i tokatlayıp Zeynep’i ahlaksızlıkla suçlar. Zeynep, babasını odaya alıp, onunla konuşur ve ona kendisinin bir ahlaksızlık yapmadığını söyler. Ozan, ailesiyle görüntülü konuşur. Annesi oğluna, haberleri çıkan kızı sorup onun için üzüldüğünü söyler.

Ozan, çok düşünür ve sonunda Zeynep’e haksızlık ettiğini düşünüp, bir açıklama yapar. Açıklamasında; o kızın bir panik atak geçirdiğini, kendisinin de ona yardım etmeye çalıştığını söyler. Sitare, Ozan’ın açıklamasından sonra başka bir plan yapma peşine düşer.

O Kız 3. Bölüm 1. Ön izleme Yayında! Fevzi Zeynep’e Tokat Atınca Kadir Fenalaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler