Ana SayfaDizilerNur Fettahoğlu ve Ayça Bingöl, Kardeş Çocukları Dizisinde Hiç Beklenmedik Rollere Girecekler!

İlgili Postlar

Nur Fettahoğlu ve Ayça Bingöl, Kardeş Çocukları Dizisinde Hiç Beklenmedik Rollere Girecekler!

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez’in paylaştığı “Kardeş Çocukları” çok yakında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncular Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu dizide iki kız kardeşi canlandıracak.

Nur Fettahoğlu’nu bu kez bambaşka bir karakterde görürken, Ayça Bingöl yine oyunculuğunu konuşturacak. Bingöl ve Fettahoğlu’nun oynadığı ve kardeş olan Umay ve Ümran’ın birbirinden farklı hayatları ve yaşanan bir ihanetle değişen hikayeler dikkat çekiyor.

Ayça Bingöl Kimdir?

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu dizide iki kız kardeşi canlandıracak!

Kardeş Çocukları’nda; Ayça Bingöl, yoksulluklarla dolu bir köyde kızı Hayat’la yaşam savaşı veren mücadeleci bir anneyi canlandırıyor. Yıllar önce yaşadıkları köyü terk ederek İstanbul’a giden ve kendisini yoktan var eden Umay karakterine ise Nur Fettahoğlu hayat veriyor. Dizide, yaptığı evlilikle İstanbul sosyetesine adım atan Umay, kızı Hayal ve eşi Tarık Reşat’la yaşadığı kusursuz hayatı bir gecede değişecek.

İki bambaşka hayat kuran Ümran ve Umay’ın verdikleri sınavı konu alan dizide kader önce kızları Hayat ve Hayal’i bir araya getirecek. Ümran ve Umay ise yıllar sonra yeniden yan yana geldiğinde geçmişin karanlık sırları ortaya çıkmaya başlayacak.

Kardeş Çocukları Dizisi İlk Fragmanı ile Merak Uyandırdı!

Mehmet Aslantuğ Yeni Dizi Kardeş Çocukları ile Ekranlara Geri Dönüyor!

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Yönetmen koltuğuna Faruk Teber’in yer alacağı, ünlü senarist Sırma Yanık’ın “Evlatlar annelerin sınavıdır, hayaller de hayatların” sloganıyla senaryosunu yazdığı Kardeş Çocukları dizisi bu sezona damgasını vuracak gibi duruyor…

Senaryosunu Sırma Yanık’ın, yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği “Kardeş Çocukları” çok yakında Star TV’ de ekrana gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler