Ana SayfaDizilerKardeş Çocukları Dizisi İlk Fragmanı ile Merak Uyandırdı!

İlgili Postlar

Kardeş Çocukları Dizisi İlk Fragmanı ile Merak Uyandırdı!

Star TV’de çok yakında ekranda olacak olan Kardeş Çocukları dizisi, müthiş kadrosu ve hikayesiyle dikkat çekiyor.

Dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı. Sosyal medyada tanıtımı izleyenlerin beğeni yorumları yaptıkları dizi, ters köşelerle geliyor.

Nur Fettahoğlu’nu bu kez bambaşka bir karakterde görürken, Ayça Bingöl yine oyunculuğunu konuşturacak. Bingöl ve Fettahoğlu’nun oynadığı ve kardeş olan Umay ve Ümran’ın birbirinden farklı hayatları ve yaşanan bir ihanetle değişen hikayeler dikkat çekiyor.

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı…

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır.
Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ’un ünlü bir doktoru canlandırdığı Kardeş Çocukları’nın senaryosunu Sırma Yanık, yönetmenliğini ise Faruk Teber üstleniyor.

“Kardeş Çocukları” yakında Star’da…

Mehmet Aslantuğ Yeni Dizi Kardeş Çocukları ile Ekranlara Geri Dönüyor!

İşte Kardeş Çocukları dizisinin ilk tanıtımı:

Bomba gibi bir dizi geliyor! Kardeş Çocukları, ilk tanıtımıyla dikkat çekti!

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç, Batuhan Ekşi, Evrim Doğan, Engin Alkan ve Alara Turan’ın paylaştığı Kardeş Çocukları’nın ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiğini, yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturduğu Kardeş Çocukları’nın senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor.

Kardeş Çocukları ilk fragmanı dün gece yayınlandı. Oldukça ilginç gözüken Kardeş Çocukları ilk fragmana ise sosyal medyadan yorum yağdı.

Kardeş Çocukları ilk fragmanı çok güzel tepkiler aldı. Kardeş Çocukları’nı gerek oyuncu kadrosu gerek hikayesiyle çok beğenen izleyiciler ise dizinin başlayacağı gün için sabırsızlanıyor.

Star TV’de yayınlanacak ve çekimleri tüm hızıyla devam eden Kardeş Çocukları dizisi Umay (Nur Fettahoğlu) ve Ümran (Ayça Bingöl) adında iki kardeşin uzun yıllar ayrı kaldıktan sonda ilginç tesadüfler ile yeniden yollarının kesilmesinin hikayesini konu alıyor.

Henüz yayın günü ve saati belli olmayan Kardeş Çocukları dizisi çok yakında Star TV’de!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler