Ana SayfaDizilerPayitaht Abdülhamit dizisinden nefesleri kesen fragman geldi!

İlgili Postlar

Payitaht Abdülhamit dizisinden nefesleri kesen fragman geldi!

TRT1 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi; Payitaht Abdülhamid’in 66. yeni bölümü 21 Aralık Cuma akşamı izleyicilerle buluştu. Çok geçmeden yeni bölümün fragmanı yayınlanınca olanlar oldu! İzleyiciler merak içinde! Dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Neler yaşanacak detaylar için haberimize göz atın…

İlk görüntüleri izleyenleri heyecanlandırıyor!

Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç gibi önemli isimlerin buluştuğu dizinin 66. bölümün hemen ardından ise önümüzdeki Cuma günü yayınlanacak olan 67. bölümden görüntüler ekrana getirildi. Sosyal paylaşım platformlarında yayınlanan 28 Aralık Cuma günü ekrana gelecek 67. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyenleri heyecanlandırıyor.

Evet, 66. ve son bölümde neler yaşandı?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in 66. yeni bölümünde neler yaşandığına bakacak olursak; Balkanlar’da isyan başlamak üzeredir. Abdülhamid’in yapacağı hamle hem Mehmet Selim’e yönelik suçlamaları hem de devlet üzerine atılan iftiraları temizleyecektir. Halil Halil Payitaht’a döner ama adını henüz temize çıkaramadığı için ortaya çıkamaz. Adını aklamak için ne gerekiyorsa yapacaktır. İlk hedefi Samuel olur.

Yapılan anlaşmalar, gizli teşkilatı..!

Onunla hesaplaşmak için çok tehlikeli bir yol seçer. Şimdi karşısında büyük bir düşman güç vardır: Ndrangheta! Fuat ve Şivenaz’ın Abdülhamid’in gizli teşkilatını bulmak için Karaso ile bir anlaşma yapar. Karaso Sabahattin’in karşılığında onlara yardım edecek birilerini tanıyordur. Sabahattin mutlaka kaçırılmalıdır. Ama işleri kolay değildir. Seniha’nın da ısrarı Mahmut’u da çıkışsız bırakır. Oğlunu yurt dışına kaçıracaktır! Oğlunu gitmeden son bir kez görmek isteyen Seniha Naime’nin yardımıyla saraydan çıkar.

Daha büyük bir tuzak mı?

Naime’ye kıyamayan Bidar ise Abdülhamid’i kızdırmak pahasına bu suçu üzerine almak zorunda kalır. Şivenaz ve Fuat Sabahattin’in kaçırılmasından dolayı mutluyken, Şivenaz’ın Fuat’ı taht üzerinde çizdiği resim Abdülhamid’in eline geçer. Fuat ve Şivenaz’ın gerçek yüzü nihayet ortaya çıkacak mı? Halil Halid kendini aklamaya çalışırken, daha büyük bir tuzağa mı çekilecek? Abdülhamid, Mahmut ve Seniha’nın Sabahattin’in kaçırılmasına yardım ettiğini anlayınca ne yapacak ve bu işin arkasındaki hainlerin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Sosyal paylaşım platformlarında yayınlanan 28 Aralık Cuma günü ekrana gelecek 67. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyenleri heyecanlandırıyor. Nefeslerin tutulduğu izleyenlerin ekran başına kilitlendiği Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümü 28 Aralık Cuma akşamı TRT1’de!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler