Ana SayfaDedikoduNeslihan Atagül ve Kadir Doğulu Düşman Çatlattı

İlgili Postlar

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Düşman Çatlattı

Bir süredir evliliklerinde kıskançlık sorunu yaşadıkları ve yollarını ayıracağı iddia edilen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu düşman çatlattı. Birlikte eğlenceye katılan ünlü çift eğlendikleri anları da sosyal medya hesaplarından paylaşarak iddialara yanıt vermiş oldu. İşte detaylar;

Neslihan Atagül’den İmalı Paylaşım

Bir muhabirin sorduğu “Eşinizin tepkisi ne oldu?” sorusuna yanıt veren Doğulu, “Neslihan evde. Ankara’dan misafirimiz var. Sabah bana kahvaltı hazırladı. Her şey yolunda dostlar eğer duymak istediğiniz buysa…” diye cevap verdi.

Sosyal medyada tepki toplayan görüntülerin ardından gözler Neslihan Atagül’e çevrildi. Bir süre sessizliğini koruyan Atagül, Instagram hesabı üzerinden imalı bir paylaşımda bulundu. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşıp “Durun! Biraz güleceğim” notunu ekledi.

Kadir Doğulu kimdir?

Serra Arıtürk Kimdir?

Kadir Doğulu İnternete Düşen Görüntüler Hakkında İlk Kez Konuştu

“Partneriniz Serra Arıtürk’le iyi bir enerji yakaladınız. Onun ilk dizisi olduğu için zorluk yaşadınız mı?” sorusuna Doğulu, “Çok iyi anlaştık. Açık fikirli ve bu işe iştahlı… İlk kez oyunculuk yapması insanlara handikap gibi gelebiliyor ama benim son projelerimde genellikle tercihim, yeni yeteneklerden yana… Serra da hem istekli hem de çok yetenekli… Çok iyi anlaşıyoruz, bu da ekrana yansıyor.” sözleriyle yanıt verdi.

Doğulu, Neslihan Atagül ile mutlu evliliğinin sırrını ise şu sözlerle anlattı: “Sürekli uyanık olmak gerek. Bir şeyin iyi gittiğini görüyorsan, bununla ilgili meraka girmen lazım. ‘Ben istiyorum, bu olsun’ ya da ‘O istedi diye yapmıyorum’ dediğinizde, bir süre sonra biter. Evimizde yıldızlık ve starlık yerine dişi ve erkeklik kavramını bilen iki insan var. Kıskançlık ve ‘Ben ne dersem onu yapacak’ gibi bir durum bizde söz konusu olamaz. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözü yalan… Her başarının arkasında kadın vardır. Çünkü yaratıcı olan dişidir. Ama onu yaşatan da erkektir.”

Kadir Doğulu: “Dünyayla İlgili Sağlam Ümitlerim Ve Niyazlarım Var”

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Düşman Çatlattı

Şarkıcı Murat Dalkılıç geçtiğimiz gün Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu da vardı. Birlikte çok eğlenen çift Dalkılıç’ın şarkılarına eşlik ederek dans etti. İkilinin sosyal medya hesaplarında paylaşıkları görüntülerde ihanet ve ayrılık iddialarına bir yanıt niteliğinde değerlendirildi.

Konserden renkli anları sosyal medya hesabından paylaşan Neslihan Atagül eşin gözlerinin içine bakıp şarkı söyledi. Oldukça keyifli zamanlar geçiren çift her şey yolunda mesajı verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler