Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Demet Özdemir Bu Kez Büyülemedi...

Demet Özdemir Bu Kez Büyülemedi…

-

Son dönemlerde paylaşımlarıyla adından en çok söz ettiren isimlerden biri olan Demet Özdemir bu kez güzelliğiyle değil, ters ışıkla gündemde. Katıldığı bir programda ters ışık kurbanı olan Demet Özdemir bu kez büyülemedi. İşte detaylar;

Büyük Aşk Bitti

Bir magazin internet sitesi, ünlü çiftin ayrıldığını yazarken, Demet Özdemir, bu ayrılık haberine soluk almadan cevap verdi. Başarılı oyuncu, “Ee Bizim bundan haberimiz yok ama?” derken, Ünlü çiftin hayranları bu ifadeyle rahat bir nefes aldı.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada sevgilisi Oğuzhan Koç ile  evliliğe yeşil ışık yakmış ve merak uyandırıcı ifadeler kullanmış, “Bunlar kısmet işi. Oğuzhan’a sormak daha doğru olur ama güzel bir süreçteyiz şu anda. Yazın tadını çıkaralım. O soruların zamanı var mıdır bilmiyorum ama sorunun zamanı şu an değil” dedi.

Demet Özdemir’in Estetiksiz Hali Şaşkına Çevirdi

29 yaşındaki oyuncu Demet Özdemir, estetiklerle adeta başka biri haline gelmiş. Kameraların karşısına dansçı olarak çıkan Özdemir, daha sonra oyunculuğa adım atmıştı Romantik komedi dizilerinin aranan ismi haline gelen Özdemir’in son haliyle, estetiksiz halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Demet Özdemir’in estetiksiz hallerinin ortaya çıkması sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Demet Özdemir Bikinisiyle Sosyal Medyayı SalladıDemet Özdemir Bu Kez Büyülemedi…

29 yaşındaki Demet Özdemir katıldığı programda ters ışık kurbanı oldu. Işık nedeniyle oldukça kötü görünen ünlü oyuncunun bu halini gören hayranları soluğu sosyal medyada aldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları “Her haliyle güzel” derken bazıları da “Demet’e ne yaptılar böyle?, Orijinali bu” yorumlarında bulundu.

Demet Özdemir kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Zeynep Avcı: Türkiye'de Bu Kadar Ses Getiremezdim

Zeynep Avcı: Türkiye’de Bu Kadar Ses Getiremezdim

0
Seslendirdiği şarkılarla milyonların gönlünü kazanan Zeynep Avcı geçtiğimiz gün samimi bir röportaj verdi. Şuanda Berlin'de yaşayan Zeynep Avcı "Türkiye'de bu kadar ses getiremezdim." dedi....
Yaprak Medine'den Samimi Açıklamalar

Yaprak Medine’den Samimi Açıklamalar

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok

Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok