Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Necati Şaşmaz'dan Flaş Kurtlar Vadisi Açıklaması Geldi!

Necati Şaşmaz’dan Flaş Kurtlar Vadisi Açıklaması Geldi!

-

Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz katıldığı galada Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili açıklama yaparak, “Yeni bir projemiz var.” dedi. Detaylar Haberimizde..‘Boşanacaklar’ denilen Necati Şaşmaz’dan mutluluk pozuNecati Şaşmaz’dan Kurtlar Vadisi Açıklaması: Yeni Bir Projemiz Var, Ama Kurtlar Vadisi Değil!

Beyaz perdeye aktarılan “İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi’ filminin galasına katılan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hayranlarına maalesef üzücü haber verdi. Ünlü Oyuncu Necati Şaşmaz, “Yeni bir projemiz var, ama Kurtlar Vadisi değil, Nöbet isimli olacak” diyerek açıklamalarda bulundu.

“Bir Dizi Projemiz Var, Kurtlar Vadisi Değil”

Galada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, hayranlarına yeni bir dizi müjdesi verirken, bu projenin Kurtlar Vadisi olmayacağını da açıkladı. Yeni bir dizi projesinin olduğunu açıklayan Oyuncu Necati Şaşmaz, “Bir dizi projemiz var. İnşallah bir de, yakın zamanda sinema filmi projemiz olacak, hepsi sırayla tabi ki. Kurtlar Vadisi değil. Nöbet isimli dizi olacak inşallah. Antalya civarında çekilecek dizimiz. Ben de artık çok animasyon yapmak istiyorum. Çünkü çocukların eğitimine, öğretimine önem verdiğimiz günlerdeyiz. İzleyici filmler yaptığımız gerektiğini düşünüyorum. Benim zamanımda Adile Naşit’lerin anlattığı masallar vardı. Keloğlanımız vardı ama çizgi filmi değildi. Diğer çizgi filmleri hatırlatmak bile istemiyorum çünkü kültür emperyalizmi vardı. İnşallah ona karşın böylesi güzel ürünlerimiz var”  diye açıklamada bulundu.

Necati Şaşmaz Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!...

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!…

0
Son dönemlerde verdiği kilolarla gündemden düşmeyen güzel şarkıcı İrem Derici, önümüzdeki hafta 28 Eylül Salı akşamı ilk kez Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak....
"Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?"

“Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?”

Duygu Güneş' ten Manidar Gönderme

Şarkıcı Duygu Güneş’ ten Manidar Gönderme…