Ana SayfaÜnlülerAcun Ilıcalı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması!

İlgili Postlar

Acun Ilıcalı’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması!

Medya Patronu Acun Ilıcalı, katıldığı bir televizyon programında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ a olan yakınlığı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Konunun tüm detayları Haberimizde..

Acun Ilıcalı gelecekteki hedefini açıkladı

Acun Ilıcalı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.!

Medya patronu Acun Ilıcalı, bir programda kendisine sorulan “Recep Tayyip Erdoğan’a yakın olmanın ya da görünmenin avantajını gördünüz mü?’ sorusuna, “Cumhurbaşkanımıza yakın olmanın avantajını görmedim. Cumhurbaşkanımızı seviyor olmanın bana kazandırdığı bir şey var mı dersek, ben bir şey bulamıyorum” cevabını verdi.

“Cumhurbaşkanımıza Yakın Olmanın Avantajını Görmedim”

Acun Ilıcalı, Recep Tayyip Erdoğan’ ile ilgili soruyu yanıtlayarak, “Cumhurbaşkanımıza yakın olmanın dezavantajını gördüm ama avantajını gördünüz mü sorusuna gelecek olursak, görmedim. Ama bunu avantaj ya da dezavantaj olsun diye yapmadım. Benim Cumhurbaşkanımıza karşı olan duygularım insani duygular ve ben bu insani duyguların içine veya dostluklarımın içine bir çıkarımı sokmadım. Zaten bu konuyla ilgili dikkatli değerlendirirsek. Cumhurbaşkanımızı gerçekten çok severim. Çok taktir ediyorum. Baktığımız zaman Cumhurbaşkanımızı seviyor olmanın bana kazandırdığı bir şey var mı desek, ben bir şey bulamıyorum.” açıklamasını yaptı.

Acun Ilıcalı kimdir?

“Bu Konuda Açık Yüreklilik İle Konuşan Nadir İnsanlardan Biriyim.”

Açıklamalarına devam eden Acun Ilıcalı, “TRT ile iş yapmıyorum. Hiçbir şekilde avantaj elde etiğim bir şey hatırlamıyorum. RTÜK’ten desek en çok ceza alanlardan biriyiz. Baktığınız zaman bir avantaj değil. Dezavantaj diyorsanız ülkemizde bir gerilim var. Bu konuda eleştirilerde duyuyorum. Ama burada şu çizgiyi ayırmak istiyorum. Ben hayatımın hiçbir döneminde AK Partiliyim demedim. Oyunu kime verdiniz dedikleriniz de ise bunu açık yüreklilikle söyledim. Bu ikisini birbirinden ayırmamız lazım. Kariyeri yüksek seviyelerde olup bu konuda açık yüreklilik ile konuşan nadir insanlardan biri olduğumu düşünüyorum. Ben kariyerinin sıkıntılı günlerini yaşayışta Cumhurbaşkanımıza yakın görüneyim diyen insanlardan olmadım. Ben kendi işimde başarı sağladıktan sonra Cumhurbaşkanımızla ilgili olan duygularımı paylaşmış biriyim. Siyasi duruşum asla yok. Benimkisi insani bir ilişki. İnsani bir taktir bununda her zaman arkasındayım.” açıklamasında bulundu.

Acun Ilıcalı’dan Eşi Şeyma Subaşı’na Övgü Dolu Sözler!

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler