Ana SayfaÜnlülerYıldırım Öcek Sevenlerini Yasa Boğdu!

İlgili Postlar

Yıldırım Öcek Sevenlerini Yasa Boğdu!

‘Avrupa Yakası’ dizisinde canlandırdığı ‘Sadettin Yerebakan’ karakteri ile hafızalara kazınan Yıldırım Öcek akşam saatlerinde hayatını kaybetti. Detaylar Haberimizde..

Yıldırım Öcek’ten kötü haber geldi. Herkesi yasa boğdu!

Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti!

Bugünki acı olayın ardından açıklama yapan oğlu Seçkin Öcek, ‘Babamı yarım saat önce kaybettik, çok üzgünüz. Tedaviyi reddettiği yönündeki haberler kesinlikle doğru değil’ ifadelerini kullandı. 66 yaşındaki Yıldırım Öcek, geçirdiği mide küçültme ameliyatından dolayı 4 gün önce hastaneye kaldırılarak yoğun bakım ünitesine yatırıldığı öğrenilmişti. Yıldırım Öcek’in durumunun ağır olduğu söylenirken, bugün yaşam mücadelesine yenik düşerek hayatını kaybetti.

Yıldırım Öcek kimdir?

Yıldırım Öcek’ten kötü haber geldi

Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek, geçirdiği mide ameliyatının ardından hızla kilo vermeye başlamıştı. Bakım ve tedavisi aksatan Yıldırım Öcek’in zayıflaması durdurulamaz bir hal almaya başlamış, Tedavi olmayı reddeden Yıldırım Öcek, dört gün önce durumunun iyice kötüye gitmesi ile birlikte hastaneye kaldırıldı.

Oğlu Seçkin Öcek, Hürriyete Açıklamada Bulundu.

Hürriyet’in ulaştığı ünlü sanatçının oğlu Seçkin Öcek, ilk açıklamasında, sanatçının tedaviyi reddettiği yönündeki haberleri yalanladı. Babasının, çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdiğini söyleyen Seçkin Öcek, ‘kendisine çok iyi bakıyordu, sporun yapıyor, yediğine ve içtiğine çok dikkat ediyordu’ ifadelerini kullandı…

Oğlu Seçkin Öcek’in Açıklaması;

‘Babamı yarım saat önce kaybettik, çok üzgünüz. Tedaviyi reddettiğine dair haberleri okudum. Kesinlikle doğru değil. Tedavisiyle ilgili gereken her şey yapıldı. Kendisine çok dikkat ediyor, sporunu yapıyordu. Yediklerine içtiklerine dikkat ediyordu ama çoklu organ yetmezliği yüzünden kaybettik. Ağabeyim yurtdışında, onun gelmesini bekliyoruz. Cenaze ne zaman yapılacağını, onun gelmesinin ardından karar vereceğiz.” dedi.

Meslektaşı İrfan Kangı, Acı Haberi Böyle Duyurmuştu;

“Bir güzel adamı, bir şahane adamı daha kaybetmişiz bugün.Neşeli bir şekilde oyuna hazırlanırken geldi acı haber. Bu akşam tüm alkış ve kahkahalar,dualarımızla Yıldırım abimize. Ruhu şad mekanı cennet olsun. ”

Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler