Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Nazan Kesal'in Bir Zamanlar Çukurova'da Hangi Karakteri Canlandıracağı Belli Oldu!

Nazan Kesal’in Bir Zamanlar Çukurova’da Hangi Karakteri Canlandıracağı Belli Oldu!

-

Atv ekranlarının iki sezondur tartışmasız en çok izlenen dizileri arasında yerini alan Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna Nazan Kesal de katılmıştı. Ancak dizisi pandemi dönemi nedeniyle çekimlerine ara verince Nazan Kesal’in hangi rolle ekrana geleceğini görememiştik. Dizinin yeni sezon bölümleri büyük bir hızla devam ediyor. Eylül ayı içerisinde yayınlanması beklenen dizinin yeni bölümleri büyük bir merakla bekleniyor. Nazan Kesal’in hangi karakteri canlandıracağı belli oldu.

Nazan Kesal Kimdir?

Nazan Kesal’in Canlandıracağı Karakter Belli Oldu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde Demir, Adnan’ı alıp bir kadına götürüp bırakmıştı. O kadının ise yüzü görünmüyordu. İzleyiciler o gizemli kadının Nazan Kesal olduğunu anlamıştı. Nazan Kesal, dizide Sevda Çağlayan karakterine hayat verecek. Böylesi güçlü bir projede yer alacağı için heyecanlı olan Nazan Kesal; “Sinema için zamanı mühürleme sanatı derler. ‘Bir Zamanlar Çukurova’ güçlü senaryosu, usta oyuncuları ve yetkin rejisiyle epeydir bu sözün gerçekliğini gösteriyor. Bu projenin bir parçası olacağım için heyecanlıyım” dedi.

Perşembe Dizileri 2020

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU!

Behice, hastanede tam Züleyha’yı zehirleyeceği sırada o gözlerini açar. Züleyha’nın çığlıklarından tedirgin olan Behice hemen oradan uzaklaşır. Hünkar, Züleyha’yı alıp çiftliğe getirir. Züleyha, çocuklarını görmek için heyecanla içeri girer ancak onları bulamaz. Demir, Züleyha’ya çocuklarını ona göstermeyeceğini, onu affetmediğini ve orada artık hizmetçi olarak kalacağını söyler. Müjgan, olanları duyup halasının Züleyha’yı öldürmeye çalıştığını ima eder. Behice de, Müjgan’ın öyle düşünmesine içerlediğini söyleyip evi terk etmeye çalışır. Müjgan, halasından özür dileyip onun gitmesine engel olur.

Züleyha, Behice’nin kendisini öldürmeye çalıştığını Hünkar’a söyler. Hünkar, zaten Behice’nin geçmişi ile alakalı bilgi toplamaya başlamıştı. Bu olaydan sonra adamına araştırmasını hızlandırmasını söyler. Demir, yağ fabrikasındaki hisselerine bir müşteri çıkar. Tam onunla pazarlık yapmışken adam, Ankara’dan gelen adamlar tarafından ağır yaralanır. Ankaralılar adamın yerine Demir’in hisselerine kendileri talip olur.

Demir, hisselerini onlara satmaya karar verir. Fekeli, Demir’i o adamların Çukurova’da başka bir amaçlarını olduğunu söyleyip onu caydırmaya çalışır. Demir ise, Fekeli’nin sözlerine itibar etmez. Fekeli, Hünkar ile konuşup oğluna bu satışı yapmasına engel olmasını ister. Demir tam imza atacağı sırada Hünkar, yanına topladığı Çukurovalılarla gelip satışa engel olur. Adamların asıl başı ise Demir ile Hünkar’ın ölüm emrini verir.

Behice, bir kez daha Müjgan tarafından kovulunca Yılmaz’a Züleyha’nın ağzından Adnan’ın onun çocuğu olduğunu itiraf eden bir mektup yazdırır. Müjgan’ın o mektubu okumasını sağlayıp, onu Züleyha’yı öldürmesi konusunda doldurur. Birisi gelip Züleyha’ya Yılmaz’ın onu eğri ağacın altında beklediğini söyler. Oda oraya gider. Müjgan, silahını çekip Züleyha’nın üzerine doğrultur.

Furkan Palalı Hangi Fenomen Diziye Dahil Oldu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hikmet Hayata Tutunabilecek Mi

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hikmet Hayata Tutunabilecek Mi?

0
TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 40. yeni bölümüyle 28 eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Han, Anıl ile birlikte otelde kalmaya...