Pazar, Eylül 26, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Nagehan Karadere: Sema'da Hazımsızlık Var!

Nagehan Karadere: Sema’da Hazımsızlık Var!

-

Nagehan Karadere: Sema’da hazımsızlık var! Survivor’ın en başarılı kadın yarışmacılarından birisi olan Nagehan Karadere, bugün yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayın konuğu oldu. Survivor 2018’de birlikte yarıştığı Sema Aydere ile sosyal medya üzerinden birbirlerine hakaret vari konuşmalar yapan Nagehan Karadere, Aydere’de hazımsızlık olduğunu iddia etti. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Sema ile Nagehan Sosyal Medyada Birbirlerine Girdi!

Nagehan Karadere: Sema’da hazımsızlık var!

Nagehan Karadere: Sema’da hazımsızlık var! Survivor 2018 All-Star programında birlikte yarışan Nagehan Karadere ile Sema Aydemir arasındaki gerilim artarak sürmeye devam ediyor.

Yarışma bittikten sonra aralarındaki rekabeti arttıran iki sporcu, sosyal medya hesaplarından tartışarak gündemin baş köşesine oturmuşlardı.

Nagehan Karadere’nin sosyal medya hesabından Sema Aydere’ye ettiği hakaretlerle başlayan kavga oldukça tepki topladı.

Survivor 2018 All-Star'da birlikte yarışan iki isim arasındaki gerginlik programdan sonra daha da tırmandı.
Survivor 2018 All-Star’da birlikte yarışan iki isim arasındaki gerginlik programdan sonra daha da tırmandı.

Sema Aydemir Apak Kimdir?

Performansımla döver istatistiğimle gömerim

Sema Aydemir’e hakaret eden Nagehan Karadere söylediği şu sözlerle tepki toplamıştı:

“Kuyruk acısı bu kadar kolay geçmez. 1 değil 10 sene de olsa geçmez. Anlat sen çok heyecanlı oluyor. Seni nasıl gömdüğümü, nasıl hastanelik olduğunu ve çaresizliğini anlat! İyi ki erken postaladım seni yoksa şimdi tımarhanede yatıyordun, boş konuşma işine bak hadi naş!”

Yaptığı paylaşım ardından hızını alamayan Nagehan Karadere, Sema Aydemir’in kendisine kanlı sopa gönderdiğini iddia ederek şöyle yazmıştı:

“Sopa, adam dövmek ya da tehdit etmek içindir, sopaya gerek yok, ben performansımla döver istatistiğimle gömerim. Lütfen o yolladığın kanlı sopayı al ve evinin baş köşesine koy. Benden sana hayıra olarak bakar bakar geçmişi yad edersin”

Nagehan Karadere’nin iddiaları karşısında bir gönderi paylaşan Sema Aydemir ise, “Senin karşında yenildiğinde elini kalbine koyup selam veren, performansına saygı duyan bir yarışmacı var unutma. Benim karşımda ise varlığımda hiç bir zaman adının geçmediği, en iyilere çıkamadığı için karşı takıma kaçan bir yarışmacı var. Ben kaybettiğimde saygılı ve asil olabilirim ama sen kazandığında da bir halt olamazsın.” sözleriyle Nagehan’a cevap verdi.

Nagehan Karadere Kimdir?

Haklıyken haksız durumuna düştüm, olan yine bana oldu

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımların ardından büyük bir tepki toplayan Nagehan Karadere, bugün yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

Sema Aydemir’in kendisini kanlı sopa resmi göndererek tehdit ettiğini iddia eden Nagehan Karadere, haklıyken haksız durumuna düştüğünü söyleyip şu açıklamayı yaptı:

“Birkaç şey oldu ve ben sustum sonra bir yayından sonra bana kanlı sopa mesajı attı. Ben de ondan sonra bu yazıyı yayınladım. Her yerde benim mesajım yayınladığı için haklıyken haksız durumuna düştüm. Olan yine bana oldu. Tehdit gibi bir mesajdı. Ben yarışmada karşı takıma geçerek onlarla mücadele ettim. All star takımının kuyruk acıları var. Sema’yla performansımızın arasında çok fark var. İyi ki yarışmada şampiyon olmamışım sadece ben değil herkesin başı ağrırdı. Bir hazımsızlık var.Karşılaşsak hiçbir şey olmaz. Bir ara gelince ‘merhaba’ diyerek elimi uzatıyorum

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hikmet Hayata Tutunabilecek Mi

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hikmet Hayata Tutunabilecek Mi?

0
TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 40. yeni bölümüyle 28 eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Han, Anıl ile birlikte otelde kalmaya...