Magazin Haberleri > Ünlüler > Murat Gezer’in Büyük Tepki Gören Tatilinin Perde Arkası Ortaya Çıktı!

Murat Gezer’in Büyük Tepki Gören Tatilinin Perde Arkası Ortaya Çıktı!

Başaran Holding’in veliahtlarından rahmetli Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer, neden sosyal medyada linç edildi? Olayın gerçeği nasıl? İşte haberimizin tüm detayları…


Kenan Doğulu Mina Başaran’ın Düğünü İçin Aldığı Parayı Geri Ödemedi Mi?

Bekarlığa Veda Sonrası Facia

Başaran Holding’in veliahtlarından Mina Başaran’ın düğününe 1 ay kala bekarlığa veda partisi düzenlemek için gittiği Dubai’den dönüşünde yaşanan uçak kazasında hayatını kaybetmesi tüm Türkiye’yi olduğu gibi düğünlerine 1 ay kalan nişanlısı Murat Gezer’i de yıkmıştı.

6 ay sonra ilk defa geçtiğimiz günlerde Bodrum, Türkbükü’nde bir teknede tatilde görüntülenen Murat Gezer, bu fotoğraflarının basında yayınlanması üzerine oldukça sert bir şekilde eleştirilmişti.

Mina Başaran Kimdir? Kaç Yaşındaydı? Mine Başaran’ın Babası Kim?

Bu Kadar Çabuk mu?

Bir gazetenin haberine göre teknede tatil yaptığı öğrenilen ve erkek kardeşi ile geldiği Beach Klup’ta bir bayan arkadaşı ile buluşup yemek yiyen Murat Gezer, yemek öncesi beachte karşılaştığı arkadaşlarına selam verirken görüntülendi.

Basında yer alan bu haberlerin ardından başlayan sosyal medya linci sonrası, aileye yakın kaynakları olduğu bilinen usta gazeteci Bülent Cankurt; bugün köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte Cankurt’un o yazısı:


Eleştirirken Biraz insaflı Davranalım

“Cenazeden sonra hiç ortalarda görünmeyen Murat Gezer, üç gün önce Bodrum’da görüntülenince sosyal medya çalkalandı. Bodrum’da tatil yaptığı için sosyal medyada resmen linç edilen Murat Gezer’e haksızlık ediliyor. Evet, Murat Gezer çok acı bir olay yaşadı, nişanlısını kaybetti ama hayat da devam ediyor. Ne yani, tatile çıkmasın mı? Hadi haklı olduğunuzu düşünelim, Gezer’in yanında kim var, biliyor musunuz? Bodrum’da Murat Gezer’i fotoğraflayan muhabir arkadaşlarım, yanındaki genci tanıyamamış! O kişi, Mina Başaran’ın kardeşi Can Başaran… Yani Murat Gezer çok eleştirilen tatile rahmetli nişanlısının kardeşiyle çıkmış. Zaten Murat Gezer’i tanıyanlar, normal hayatına devam etmeye çalışsa da içinin kan ağladığını ve Mina Başaran’ın sevenlerini üzecek bir davranışta bulunmasının mümkün olmadığını söylüyor. Birilerini eleştirirken biraz insaflı davranalım lütfen! Anneler Günü’nde, Mina’yı istemeye gittikleri gün anneleriyle çekilmiş fotoğrafı paylaşıp ‘Anneler Gününüz kutlu olsun! Sizi çok seviyorum!’ yazan Gezer, Mina’nın ailesiyle hala çok yakın.”

Hakkında Bahar Kanık

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir