Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Murat Ceylan 'a Hapis Şoku

Murat Ceylan ‘a Hapis Şoku

-

Sunucu Murat Ceylan ‘a hapis şoku. Erzincan’da bedelli askerlik yaparken çekilen koğuş videolarının sosyal medyada paylaşılmasıyla Murat Ceylan’a “Emre itaatsizlik” suçundan dava açıldı.

Survivor Murat Ceylan Kimdir?

Suç İşleme Kastım Yoktur

İstanbul 3. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada, 3 aydan 2 seneye kadar hapsi istenen Murat Ceylan mahkemeye avukatı ile birlikte geldi.

Ceylan savunmasını şu sözlerle yaptı; “Yıllardır televizyon programları yaptığım için tanınıyorum. Askerliğimi yaparken bu nedenle askerler benimle birçok kere fotoğraf çektirdi. Komutanlarım ve aileleriyle de birçok kez fotoğraf çektirdik. Birliğe girerken tuşlu telefonla girdim. Akıllı telefon kullanmadım.

Murat Ceylan’ın ifadesi, davanın açıldığı Erzincan 3. Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderilecek.

İyi Niyet Mağduru Oldum

Murat Ceylan mahkeme sonrasında basın mensuplarına mahkeme ile ilgili şu açıklamada bulundu;

“Çok aşırı ciddi bir konuyla karşı karşıya değilim. Çünkü ortada suç teşkil edecek çok büyük bir durum yok. Askerliğimi yaptım, vatani görevimi yaptım. Burada da insanlarla çok fazla video ve fotoğraf çektirdim. Sevenlerine video hatıra fotoğrafları gönderildi. Dolayısıyla da iyi niyet mağduru oldum diyebilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

0
Miss Turkey 2021 güzelleri gelecek planlarını anlattı. İşte o mini röportaj; DİLARA KORKMAZ ? Şu an kendini nasıl hissediyorsun? Heyecanım, mutluluğum çok yüksek. İnsanları gururlandırdığım için mutluyum....