Pazar, Eylül 19, 2021
Ana Sayfa Dedikodu "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa"nın yeni sezonu başlıyor!

“Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa”nın yeni sezonu başlıyor!

-

Ekranların çok sevilen ve özlenen programı “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa”nın yeni sezonu başlıyor! Sevilen program 13 Eylül Pazartesi günü TV8’de seyircilerle buluşuyor!

“Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa”nın yeni sezonu başlıyor!

Ekranların çok sevilen programı Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa 13 Eylül Pazartesi günü TV8’de seyircilerle buluşuyor! Magazinin sevilen duayenleri Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in birlikte sunacağı “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” 13 Eylül Pazartesi günü TV8’de başlayacak. Bununla birlikte ikili hafta içi her gün canlı yayınla magazinin nabzını tutacak.

“Temiz magazin, temiz gündem” ile yola çıktılar

Müge ve Gülşen ikilisi “Temiz magazin, temiz gündem” sloganıyla çıkan ve şeffaf magazin yapmaya çalışan ikili güncel magazin konularını ve gündem yaratacak, gündemin nabzını tutacak konularla hafta içi her gün ekran karşısında olacaklar.  “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” 13 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün TV8’de! “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa”nın yeni sezonu başlıyor!

Müge Dağıstanlı kimdir?

Gülşen Yüksel Salt kimdir?

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

5. Ve 6. Eleme Adayı Kimler Oldu

MasterChef 4. Hafta 3. Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı? 5. Ve...

0
Tv 8’in büyük bir ilgiyle izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de, haftanın son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. 4. haftanın 3. dokunulmazlık oyununda takımlar MasterChef'in eski yarışmacılarına...