Ana SayfaÜnlülerMUAZZEZ ERSOY SIDIKA'NIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

İlgili Postlar

MUAZZEZ ERSOY SIDIKA’NIN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Türk sanat müziğinin en ünlü usta isimlerinden olan Muazzez Ersoy, geçtiğimiz günlerde Sıdıka’nın hayalini gerçekleştirdi. Muazzez Ersoy’un hayranı olan zihinsel engelli Sıdıka Ünal, Muazzez Esroy’u görünce çok mutlu oldu.

Muazzez Ersoy Kimdir?

Muazzez Ersoy’un Eski Eşi Sorulunca Öfke Patlaması Yaşadı! 

Sıdıka Hayaline Kavuştu

Muazzez Ersoy Sıdıkanın hayalini gerçekleştirdi

Türk Sanat Müziği’nin usta ismi Muazzez Ersoy‘un hayranı olan zihinsel engelli Sıdıka Ünal’ın hayalini gerçekleştirdi. 34 yaşındaki Sıdıka Ünal, ailesiyle birlikte Tokat’ta yaşamaktadır. Ailenin 4 kızından biri olan Sıdıka Ünal, 20 yıldır Muazzez Ersoy’u sevmiş ve fotoğraflarını biriktirmiştir. Usta Sanatçının bütün şarkılarını bilen Sıdıka Ünal’ın bu sevgisi geçtiğimiz hafta medyada yer buldu. Sıdıkanın en büyük hayali ise onunla görüşmekti. Sıdıkanın hayali için Ersoy’la bağlantıya geçen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Tokat Dernekleri Başkanı Bülent Gürpınar, Sıdıka ve ailesini İstanbul’a getirdiler. TRT Müzik ekranındaki canlı yayınında Muazzez Ersoy’u ağlayarak izleyen Sıdıka Ünal, program sonunda da Muazzez’ine kavuştu. Sıdıka, sıkı sıkı sarıldığı Muazzez Ersoy’un yanında  mutlu gözyaşları ile tadını çıkardı.

Muazzez Ersoy’dan hayranı olan Sıdıka ya açıklamada bulundu!

Muazzez Ersoy’un hayranı olan zihinsel engelli Sıdıka Ünal, Muazzez Esroy‘u görünce çok mutlu oldu. Bunun üzerine muhabirlere yanıt veren Muazzez Ersoy, “Sıdıka’nın beni çok sevdiğini öğrendim, daha doğrusu beni de ikinci annesi olarak sevdiğini öğrendim. Tokat’tan buraya kadar benim için geldi… Bu beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Bugün de burada Sıdıkamla inanılmaz keyifliyiz ikimizde. Onun sevgisini biliyorum; sevgi kelimelerle anlatılmaz, kalemlerle anlatılmaz, sayfalara sığmaz, onu anlayabiliyorum” ifadesini kullandı. Bu güzel yorumu ile Sıdıka’nın hayalini gerçekleştiren Muazzez Ersoy, takipçilerinden tam not aldı.

Muazzez Ersoy Sıdıkanın hayalini gerçekleştirdi

Sıdıka Ünal’ın annesi Firdevs Ünal, Sıdıkanın hayali hakkında konuştu!

Firdevs Ünal, “Kızımı programınıza davet ederek, ağırlayarak çok mutlu ettiniz.  Çok sevindi, mutluluktan ağladı. Tarif edemem yıllardır yaşadıklarımızı. Resimlerinize bakıp bakıp ağlıyor ve resimlerinizle konuşuyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler