Ana SayfaÜnlülerMohammed Alsaloussi'den sevgilisi Şeyma Subaşı'na Yorum

İlgili Postlar

Mohammed Alsaloussi’den sevgilisi Şeyma Subaşı’na Yorum

Lük hayatlarıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi yine gündemde. Mohammed Alsaloussi sevgilisi Şeyma Subaşı’nın fotoğrafına yorum yaptı. Alsaloussi “”Normalde hiç yorum yapmam ama bu sefer seni herkesten daha iyi tanıdığımı söylemeliyim..” şeklinde yorumda bulundu. Detaylar haberimizin devamında…

Şeyma Subaşı Kimdir?

seyma-subasi

Normalde Yorum Yapmam am Seni Herkesten İyi Tanıyorum

Sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile birlikte Bali’de tatil yapan Şeyma Subaşı’nın tatili bitti ve dönüş için özel jet bulamayan Alsaloussi, Subaşı’na jest yaparak bir uçağın tüm biletlerini satın aldı. Bu durumu “Tüm uçağı bizim için rezerve etti” diyerek paylaşan Şeyma Subaşı’na tepki yağdı.

Alsaloussi tüm bu yaşananların ardından ilk kez yorum yaptı. Şeyma Subaşı’nın instagramda paylaştığı fotoğrafına “Normalde hiç yorum yapmam ama bu sefer seni herkesten daha iyi tanıdığımı söylemeliyim ve sen gerçekten tanıştığım en tatlı, en kibar, sevgi dolu insansın ve bu yüzden seni seviyorum. Bunu aşktan kör olduğum için söylemiyorum. Bunu söylüyorum çünkü seninle sevildiğimi ve takdir edildiğimi hissediyorum. Seninle her şeyi her zamankinden daha net görüyorum.” şeklinde yorum yaptı.

Bana Deli Gibi Aşık

Kızı Melisa’yla Bali’de tatil yapan Subaşı, Alsaloussi’nin kendileri için özel jet kiralamak istediğini, ancak jet bulamayınca bir yolcu uçağını kapattığını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Subaşı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Bali’de bir adadan başka bir adaya geçecektik. O gün uçmamız lazımdı ama bütün uçak biletleri bitmiş. 6-8 kişilik uçaklar var ya, onlar bizim gideceğimiz adaya uçmuyormuş. Özel uçak da bulamayınca, sevgilim havayolları ile konuşarak bir yolcu uçağının tüm koltuklarını satın aldı.

Sanki biz başkalarının biletlerini almışız gibi algılanmış ama öyle değil. Meedo (Mohammed Alsaloussi) normalde uçuşlarda var olmayan bir uçuş koydurdu bizim için. Meedu, bu havayolu şirketiyle Amerika’da ortak iş yapıyor. Havayolunu arayıp olmayan bir uçuş koydurdu. Yani kimsenin biletini almadı ya da kimseye engel olmadı. Öyle olsaydı daha ucuza gelirdi.” Subaşı, sevgilisiyle büyük aşk yaşadıklarını da sözlerine ekledi: “Çok büyük, inanılmaz bir şey yaptı benim için. Bana deli gibi âşık. Ben de ona âşığım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler