Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerMisafir 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gece Erdem'den Etkilenmeye Mi Başlıyor?

Misafir 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gece Erdem’den Etkilenmeye Mi Başlıyor?

-

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Misafir, 4. yeni bölümüyle 2 aralık perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Nalan, Gece’nin karşısına çıkıp onun kızı olduğunu söyler. Kimliği açığa çıktığı için Giray, Gece hakkında araştırma yapmaya başlar. Betül, Gece’nin Erdem’in yanından gitmesi için elinden geleni yapar. Nalan, evde biraz içip dağıtınca Gece onu evden kovar. Elindeki altınları bozdurmaya çalışan Nazan, Tunç’a yakalanır. Gece, kendisine yapılan sürpriz karşısında çok duygulanır. Misafir 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Gece, Erdem’den etkilenmeye mi başlıyor?

Perşembe Dizileri 2021

Gece Erdem’den Etkilenmeye Mi Başlıyor?

Misafir 4. bölüm 1. fragmanında; Çocuklar Gece’ye güzel bir sürpriz hazırlıyor. Gece, onların bu sürprizi karşısında çok mutlu oluyor. Hayatında ilk kez birilerinin kendisini düşündüğünü gören Gece, çok duygulanıyor. Erdem’e teşekkür eden Gece, onu öpüyor. Gece, Erdem’e aşık mı oluyor?

İşte Misafir 4. bölüm 1. fragmanı…

 

MİSAFİR 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan, Tunç aracılığıyla çaldığı altınları aldıktan sonra o altınları ona vermek istemez. Kızını bulup onunla başka bir hayat sürmek ister. Giray komiseri arayıp kızının karşısına çıkar. Gece, annesini tanımamış gibi yapıp onunla yaşadığı eski hayatına dönmek istemez.

Zaten gidecek yeri olmayan Nalan, Gece’nin kaldığı yerde kalacağını söyler. Gece bir iki gün annesini tanımamış gibi yapıp ona tahammül eder. Betül, Gece’nin annesinin geldiğini öğrenip kutlamak için Giray’la birlikte Erdem’in evine gider.

Nalan, bir kaç kadeh içtikten sonra kendisini dağıtır. Gece, annesini öyle görmekten rahatsız olur ve onu evden kovar. Betül, Nalan’ı evine götürüp Gece hakkında ondan bilgi almak ister. Ancak, Nalan oracıkta sızıp kalıyor ve sabah kalkar kalkmaz tanıdığı kuyumcuya gidip elindeki çalıntı altınları bozdurmak ister.

Altınları bozdurmadan önce Nalan kızıyla buluşur ve elinde altınlar olduğunu onları bozdurup birlikte çok güzel bir hayat yaşayabileceklerini söyler. Gece, annesinin teklifini kabul etmez ve tekrar onunla eski hayatına dönmek istemez. Gece, annesinin teklifini kabul etmedikten sonra Erdem’in evine döner.

Erdem, Gece’nin gerçek kimliğine ulaşır ve başından geçenleri öğrenmeye çalışır. Onun, geçmişinde hatırlamak istemediği şeyler olduğunu anlar. Gece gelmeden çocuklarıyla birlikte ona büyük bir sürpriz hazırlar. Gece eve geldiğinde çocukların kendisine hazırladığı sürpriz karşısında çok mutlu oluyor ve onlara sarılır.

Tunç’un adamları Nalan’ı, altınları satmak üzereyken bulur. Nalan iyice köşeye sıkışır. Ne yapacağını bilemez halde başına gelecekleri bekler.

Misafir 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Gece Kendisine Yapılan Sürpriz Karşısında Duygulanıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu